Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Skarga Na Admina <Fb???>


limonekxpompa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Limonekxpompa
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Fb???
3. Powód skargi Ban za <Kabanosie/Pampersie>
4. Dowód rozpisany ss/demko fb.thumb.PNG.7ce620abc1eddfa9b64ed550bc8169a2.PNG20181006213817_1.thumb.jpg.6f5257a73639caa309be34008171c4f0.jpg 

@KiciA gdyby nie to że fb  ma jakąś spine od mnie i się o wszystko czepia i  za wszystko mnie banuje mutuje zabiera przywileje 
 bo mysli ze okradłem  jego klan z ulepszaczy  gdzie jaj e wpłaciłem ;D

@fb??? Nie chodze do szkoły colleg ani na studia  bo aktualnie czekam na przyjęcie moich papierów  do szkoły   a ta to muszę czekać  nawet  5 miesięcy .
Masz racje że wyzywałem adminów i graczy ale gdy  na serwie jest 3 adminów i mówie ze mi typek blokuje  kampe i  każdy mnie ignoruje   i udaje że mnie  nie słyszą  po czym mówią  że nic nie słyszeli i że mogłem pisać /p gdzie pisałem i mają do mnie wąty to mnie takie cos denerwuje  i czasem wybucham gniewem   i  odrazu wyzywałem  a teraz  wole se iść  zapalić i napisać ze  np jesteś < pampers pielucha kabanos lub ze kabanos ci w bułkę >  i nie lubię tego najbardziej jak to ty napisałeś  .
Rozumiem że masz zły dzień  każdy czasem ma taki dzień i  chciałbym cię przeprosić za moje dzisiejsze zachowanie w stosunku do ciebie ale od  tego czasu  co  nie jestem z wami w klanie to   cały  twój klan {oprócz wafelka} ma do mnie spine  nie wiem o co    i  to  chujo*e uczucie gdy  grało nam się fajnie  a nagle z dupy mamy kose o  sam nie wiem co . 

Edytowane przez limonekxpompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie dostałem bana kurde co by tu zrobić?????????? HMMM mam pomysł napiszę skargę ale będę zły i nie dobry.

Jak dla mnie skarga bez sensu xD pierwszy raz po resecie jak wszedłem na serwer to już mogłeś wyrwać bana za kulturę i nie zdziwił bym się jak pewnie jest tak codziennie więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, CZOKOMOKO napisał:

O nie dostałem bana kurde co by tu zrobić?????????? HMMM mam pomysł napiszę skargę ale będę zły i nie dobry.

Jak dla mnie skarga bez sensu xD pierwszy raz po resecie jak wszedłem na serwer to już mogłeś wyrwać bana za kulturę i nie zdziwił bym się jak pewnie jest tak codziennie więc.

Moja kultura jest  lepsza niż wcześniej a to że ledwo coś grasz na serwie   i wspominasz to co było wcześniej to nie moja  wina ;D {tak wiem pod   nie można  się wypowiadać}

 

 K4PP4,
Jak wiesz żeby się nie wypowiadać, to użyj może opcji edytuj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
41 minut temu, CZOKOMOKO napisał:

O nie dostałem bana kurde co by tu zrobić?????????? HMMM mam pomysł napiszę skargę ale będę zły i nie dobry.

Jak dla mnie skarga bez sensu xD pierwszy raz po resecie jak wszedłem na serwer to już mogłeś wyrwać bana za kulturę i nie zdziwił bym się jak pewnie jest tak codziennie więc.

Potwierdzam to i było tego mnóstwo.

 

Powiem ci jedno od pewnego czasu zachowujesz się jak bachor któremu wolno wszystko bo myśli ze jesteś (bogiem) na serwerze. Człowieku zamiast chodzić do szkoły/college/studia lub do pracy by coś w życiu osiągnąć to wolisz marnować życie na gry komputerowe. Ty po prostu chcesz cale życie grac na komputerze i się opierdalać całymi dniami czy co? Rozumiem każdy ma swoje życie publiczne i jak prywatne i marzenia ale bez przesady. Jeśli chodzi za dziś fakt nie powinienem za takie słowa banować trochę mnie poniosło lecz zły dzień mam. Dużo adminów i jak graczy pamięta (twoje dawne adminowanie i jak zachowanie) bo również wtedy tez kozaczyłeś jeszcze gorzej niż teraz. Od momentu resetu notorycznie obrażałeś graczy i jak adminów łatwo ich prowokowałeś bo ty to lubisz najbardziej. Szkoda ze wtedy nie wyłapałeś bana nawet na 60dni bo na niego wtedy zasługiwałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wpierdzielać w Wasz mikrokosmos, ale teraz mam tutaj dedykację dla właściciela serwera @Albertd zwróć proszę uwagę na to co się tam dzieje:

1. @fb??? to co piszesz to nie jest odpowiedni język dla Admina, takim zachowaniem nie dajesz przykładu,

2. Banowanie w grze za komunikator też jest nie na miejscu, aczkolwiek nie jest nie słuszne,

3. Nie lubicie się to ze sobą nie gadajcie, tolerujcie się, nikt wam nie karze się trzymać za rączki i udawać super przyjaciół. Istnieje opcja blokady kontaktu ! 

 

Nie chcę, ale jak będę musiał to wyciągnę konsekwencje ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji więc się wypowiem zaczeło się od Discorda

https://imgur.com/5DPKHmC

Potem gdy napisał że banik Wbił na serwer i zbanował Limonka 

 

Szczerze? według mnie nie powinno być żadnej skargi Bo jest wina po tej i po tej stronie więc Bana również nie powinno być szczególnie na serwerze :P

 

@fb??? ja cie lubię ale od masz admina zbyt bardzo prowokujesz i wgl.

 

@limonekxpompa Powinieneś trochę ogarnąć Kulturę Szczególnie na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na Basebuilder nie może być miło ? Dlaczego wszyscy nie mogą się lubić, a co najmniej szanować i nie prowokować głupich sytuacji ?

 

Codziennie gracie ze sobą po kilkanaście godzin i jedyne co do Siebie żywicie nawzajem to nienawiść i tylko szukacie nonstop pretekstu aby zrobić jakąś drame.

 

Zaczynając od tego że nie potrafię banować innych bo jestem zbyt miły i chyba każdy o tym dobrze wie to z pewnością nie zbanował bym za to że napisałeś do mnie coś takiego. Raczej byś mnie tym rozbawił niż uraził :). Ale nie od dziś wiadomo że fb jest strasznie czuły na regulamin i z pewnością surowy w jego przestrzeganiu więc nie dziwi mnie to że dostałeś bana choć uważam to za lekko przesadę. Jeżeli faktycznie uznał że trzeba Cie zbanować to pewnie nie chodzi tylko o to co napisałeś tylko o wiele więcej czego się tu nie dowiemy.

 

Chciałbym aby na BB było miło i żeby każdy się lubił. Dlaczego nie potraficie tworzyć jednej zgranej ekipy tylko ciągle są jakieś podziały? Jeżeli klany powodują tyle negatywnych emocji to może powinienem je usunąć ? Czy skarga jest słuszna nie wiem moim zdaniem obydwoje przesadzacie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.