Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] pytam o wasze zdanie na ten temat ;v


o ja pisiont groszy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: taka sobie propzycja nwm czy komus sie spodoba czy nie dotyczy głównie dodania klass zombie zamiast skilli nwm czy sie przyjmie ale jak dla mnie urozmaiciło by to gre gdyż jak na ten moment mam ,,napisane,, 15 klass zombie każdy z odmienna umiejętnościa każdy ma swoje plusy oraz minusy nie ma tak ze jedna klasa jest op i przewyższa nad innymi starałem sie wmiare zbalansowac tak aby wkoncu zombie miało jakie kolwiek szanse przeciwko ct bo najnarazie to doslownie 0 procent szans jeszcze jak jest to ograniczenie na kupowanie hp w zombie itp bo juz naprawde jak dla mnie to jest przesada ze zombie nie wazne jakie ..skille,, sie wybierze i tak nie ma sie szans przeciowko komus kto ma krowe i bije po 500 w banie minimum takze jak dla nie to jest balans doslownie zerowy ale to mniejsza a te klassy moze i sa na kazdym innym serwie ze np fast itp ale ja naprawde mam 15 klass których doslownie nigdzie nie widziałem  bo to jest bez sensu jak ct nabija po 80 killi w runde no bez przesady jeszcze nie róbmy z tego paytowin lub takiego ez dla ct moda tylko balans zeby w ct jak i zombie grało sie przyjemnie a tak owe skille jakie sa do tej pory mozna by było jako dodatki to tak zwanych lvl na klasie zombie która nabija sie w zaleznosci ile razy padlismy/ile otrzymalismy dmg na danej klassie i od tego zalezy jakich skilli mozemy używać takie jest moje zdanie na ten temat dziekuje dobranoc xD 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:  just why not  its only a offer 
3. Link jeśli jest:nope
4. Twój nick z gry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dobra, przydałby się buff dla zomiaków ponieważ na ten moment nikt się nie trudzi aby zabić ct. Dodałbym też większy drop po zabiciu ct typu księga umiejętności lub jakiś dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Jestem za klasy zm by się przydali by to ułatwiło każdemu na serwerze i lepszy balans by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze jest już czas by przwrócić i jak napisał pisiorek na danej klasie lvl'e jak w ct na broni to tak samo na klasie tt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK .
Fajnie wy było jak by się dodało level na umiejętności ZM Np dłuższy czas trwania Draculi/impulsa/ wściekłego ZM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.