Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] blue screen


Meffjuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze steam nie wiem co jest. od ponad roku było wszystko okej aż do ostatnich dni. Dawno nie włączałem steama i ostatnio mi się zaktualizował i od tamtej pory wywala mi blue screen. Chcem włączyć steam i ładuje mi się normalnie okienko do logowania wyskakuje i nagle jeb i blue screen wyskakuje komunikat że komputer napotkał jakiś błąd czy coś i od od nowa mi się komputer zaczyna włączać i nie wiem o co chodzi później dodam zdjęcie tego blue screna. Nie jestem kumaty co do komputerów i awarii błędów itp. Dodam że nic z komputerem nie robiłem nie zmieniałem sterowników ani nic jak wgrany był system tak od ponad roku wszystko git było aż do ostatnich dni. Usunąłem i zainstalowałem do nowa steam nic nie dało.. 

POMOCY PRZYJACIELE MOŻE KTOŚ COŚ MIAŁ ALBO MA JAKIŚ SPOSÓB NA TO....

Mateuszek,
zamykam sprawa rozwiązana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj tego BLUe Screen który pomoże zdiagnozować software czy hardware i jc możesz spróbować najpierw 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAINSTALOWAŁEŚ jak jest napisane w temacie który dałem wyżej ? bo to mi wygląda na błąd systemowy który jest po Twojej winie a nie aktualizacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem ten program właśnie wszystko wyczyściłem i od nowa steam zainstalowałem i dalej to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz crystaldiskinfo i sprawdź w jakiej kondycji jest Twój HDD :D

Komputer stacjonarny jak dobrze rozumiem ? :D

 

 K4PP4,
Mi się wydaje że to laptop z windowsem 8 ale nie wiem do końca ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bluescreen może powstać z byle powody, nieoczekiwane zamknięcie systemu, uszkodzone pliki systemu, uszkodzony, RAM, uszkodzony dysk :D Sprawdź kod błędu w Google lub w witrynie MS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczku, jeśli masz kartę ze stajni ATI to prawdopodobnie system Windows źle Ci wykrywa Twoją kartę. Spróbuj poniższego sposobu:

 

1. Odinstaluj Lucid Virty MVP (jeśli jest zainstalowany). To jest aktywne dla użytkowników, jeśli zaktualizowałeś system do Windows 10 z Windows 8.1.

2. Korzystając z programu Display Driver Uninstaller (http://bit.ly/DDU_v18009), uruchom komputer w trybie awaryjnym i za pomocą DDU usuń całkowicie sterowiniki swojej karty graficznej. Następnie zrestartuj komputer.

2. Ściągnij i Zainstaluj sterownik AMD 15.6 Beta dla systemu WIndows 8.1 z 22 czerwca (amd-catalyst-15.6-beta-software-suite-win8.1-64bit-june22). Następnie zrestartuj komputer.


Teraz karta graficzna zostanie poprawnie wykryta i wszystko będzie działać poprawnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz mu 64biowe drivery nie wiedząc jaki ma system. 

Lepiej... Nic nie wiemy o sprzęcie na którym występuje problem. Równie dobrze mogła mu zdechnąć karta graficzna lub płyta nie domaga z zasilaniem ów karty. Mógł dysk paść w obszarze roboczym sterownika. 

 

Bawienie się w jasnowidza zazwyczaj kończy się źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Boziak. napisał:

Dajesz mu 64biowe drivery nie wiedząc jaki ma system. 

Lepiej... Nic nie wiemy o sprzęcie na którym występuje problem. Równie dobrze mogła mu zdechnąć karta graficzna lub płyta nie domaga z zasilaniem ów karty. Mógł dysk paść w obszarze roboczym sterownika. 

 

Bawienie się w jasnowidza zazwyczaj kończy się źle ;)

 

64-bitowych sterów nie zainstaluje na systemie 32-bitowym :-) Proste! :-)

Akurat ten BlueScreen mówi właśnie o problemie ze sterownikiem jego karty graficznej ATI. Trochę znam się na PC więc nie wróżę z fusów, a podaję mu idealne rozwiązanie problemu. Wystarczy trochę się znać i użyć mózgu ;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam Windows 8.1 64 bit :)

 

@zajec hax Bogu ty mój :D Działa :D dziekuje :D 

Edytowane przez CzujeszTenStan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.