Skocz do zawartości

ciekawostki o nickach #1


ola :>

Rekomendowane odpowiedzi

tlo.thumb.png.aba480ce8f3166d062c5add332204dde.png

Pytania, które zostały zadane naszym użytkownikom:

„Skąd wziął się Twój pomysł na nick? Dlaczego akurat taki?”

____________________

@K4PP4
Odpowiedź:
No wziął się od mojego nazwiska :D

@Cre[A]tOr
Odpowiedź:
Creator? Słabo się znamy ale wiele osób stąd wie, że mam dużo pomysłów, jestem wybudowy itd. Cenię sobie oryginalność stąd jakieś 6 lat temu stwierdziłem, że czas na nick, który taki będzie. Siedziałam, myślałem... Naprawdę przez długi czas kombinowałem różne formacje literek. Wreszcie postanowiłem poszukać czegoś u Wujka Google. To właśnie tam Creator rzucił mi się w oczy! Nick mówiący o tym, że ktoś jest kreatywny, a zaczerpnięty z internetu.  Cały JA!! Pozdrawiam!

@Matthy.
Odpowiedź:
Powiem Ci sam nie wiem po prostu pierwsze chciałem nick Vice Versa, ale po prostu wyszło od imienia.

@KiciA
Odpowiedź:
Hej, no spoczko :) Więc mój nick "KiciA' wziął się z tego że kiedyś jak byłam mniejsza to bardzo lubiłam koty :D no i postanowiłam tak się nazwać w Cs :). A żeby był jeszcze bardziej oryginalniejszy to wpadłam na pomysł aby zrobić dwie litery duże i w taki sposób wyszło KiciA :x

@CZOKOMOKO
Odpowiedź:
Hejka hmm nie jest to zbyt ciekawa historia ale jeśli Ci to potrzebne to pomogę :D. To tak, kiedyś jeszcze przed grą na bb grałem na nicku bodajże JANUSH :D lecz pewnego dnia kolega właśnie pokazał mi serwer bb, który od początku mi się podobał ale niestety nick Janush był zajęty, więc rozpocząłem proces wymyślania nicku i nagle wymyśliłem CZOKOMOKO i tak do dzisiaj mi został ten nick.

@Vanilla
Odpowiedź:
Hej! Mój nick ma dość złożoną historię. Pracowałam kiedyś w hotelu o takiej samej nazwie, bardzo mi się spodobała. Później dotarła do mnie piosenka o identycznym tytule.. Uznałam, że nic się nie dzieje bez przyczyny! :-)

@Tajemnica
Odpowiedź:
Mam go już parę lat. Nazwa nicka wzięła się w sumie z faktu, że skrywam tajemnice -istotne i te mniej. Jakoś nie potrafiłabym  się odnaleźć w nicku innym niż ten, bo uważam, że jest on swojego rodzaju "ubraniem", które pasuje jak ulał.

@blUe.
Odpowiedź:
Witaj, tak mógłbym. :evil: Wszystko zaczęło się od tego, że wraz z grupką znajomych wybraliśmy się na wakacje. Imprezowaliśmy w Pradze 4 dni. Udało nam się załapać na coś w rodzaju Festiwalu Kolorów, ale w Czechach. Niepewni tego, co może nas tam czekać ruszyliśmy. Mijaliśmy ludzi wymalowanych jak pisanki - wiesz to był nasz pierwszy kontakt z taką imprezą. Pełni zaskoczenia i podziwu. Grany był jakiś koncert podczas, którego rozsypywali te kolorowe proszki. Było przyjemnie, potańczyliśmy, popiliśmy etc. :stoned: Pod wieczór cały ten tłum spod sceny "zaatakowali" - podstawieni przez organizatora - ludzie z puszkami farby. Okazało się, iż to była REKLAMA PRODUKTU! Oberwało mi się niebieską na białą koszulę! :D Dosłownie cały byłem w farbie. *zjarani* Czesi się śmiali "ooo he is blue look like smerf" :D a przyjaciele podłapali to i zaczęli na mnie wołać smerf. Przeciwstawiłem się, a drogą porozumienia doszliśmy do konsensusu i tak w ten niepamiętny dzień zrodził się we mnie Mr. Blue :D A kropka na końcu to tak wizualnie, bo zawsze każdy sądził, że korzystam z "kropek nienawiści". To tyle. Dzięki za zainteresowanie i liczę na to, że będziesz miała czym uzupełnić swój artykuł. ;)

@Luczyn
Odpowiedź:
Mój wuj miał Yamahe taką jak Luczyn i jechałem kiedyś do Bydgoszczy I każdy myślał że to Luczyn :D

@Fantazja
Odpowiedź:
Wiesz co - wpadłam na to dawno, naprawdę dawno - bo jakieś 7 lat temu. Nie ma tu jakiejś wymyślnej historii - Fantazja wydaje mi się być fajnym nawiązaniem do naszej kobiecej natury - z jednej strony intrygującej, z drugiej ciekawym, nieoczywistym. Ja też sama taka jestem - trochę nie do odgadnięcia. Poza tym wydaje mi się, że ten nick trochę ciekawi ludzi - działa na wyobraźnię, a taki miałam zamysł, żeby było coś innego :)

@DUCK
Odpowiedź:
Cześć, postaram się. Tego nicku używam od niedawna, historia jest prosta. Jak wiemy w 1.6 można używać tzn. ducka (palenie scrolla XD) co wiąże się z  małymi podskokami (chyba każdy wie ocb) - tak bardzo znienawidzone przez graczy jak ktoś tego notorycznie nadużywa. Przechodząc do sedna czasem było mi to wypominane, że za dużo tego używam.

@Klaun Szyderca
Odpowiedź:
O matko... I córko....
Od zawsze było tak że byłem troszkę szyderca. Ale tak na wesoło dlatego ten klaun z przodu. Do tego ten klaun pasuje do mojego wesołego nastawienia. Uwielbiam żartować z ludzi ale też potrafię z siebie samego. Tak naprawdę to w mojej chorej głowie kiedyś wykluł się taki nick. Ale nie pamiętam już dokładnie kiedy i w jakich okolicznościach. To był etap mojej gry gdy nicki zmieniałem notorycznie. Kiedyś używałem tylko Dario203 (mam 203cm wzrostu) później jak zacząłem zmieniać było też "Mao Brakowao", "FreeFapStyle" "Jokerson" i wiele innych dziwnych.
I to chyba tyle xD

@Xtazy | Adrenaline Rush.
Odpowiedź:
W sumie przypadkiem na to wpadłem, już mam go dość długo, kiedyś grałem na serwerze u mojego przyjaciela o nazwie Adrenaline i to właśnie od niego mi to zostało.

@Average.`
Odpowiedź:
Cześć.
Mój nick wiąże się z tak zwanym RAGE / RAGEQUIT czy mocnym wkur#@m podczas gdy coś nie wchodzi :D Nie ukrywam jestem cholerykiem, więc myślę że nawiązuje to do mojej osoby nawet bardzo  A ave jest od tak zwanego "AVE CEZAR AVE JA " po części AVE RAGE a po części lubię gdy ktoś mnie chwali :D

_________________________________________________

KONIEC!

Bardzo dziękuję tym, którzy poświęcili mi trochę czasu i odpowiedzieli na pytania.  

Kolejne odpowiedzi pojawią się  za tydzień!

Edytowane przez ola :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marshmello * napisał:

@ola :>wybacz że tak późno odpisałem :( 

 

Spokojnie, za tydzień też muszę coś opublikować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie później padną pytania do administracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.