Skocz do zawartości

UB Kanje


Burdavsky

Rekomendowane odpowiedzi

INFO: piszę z konta kolegi bo tamte wynikło z tego ze niby multikonto ale do pierwszego mojego acc zapomnialem hasła itd Więc pisze teraz z tego, Plumber wie o co chodzi pisałem PW.

Nick podczas gry: KANJE
Admin, który dał ci bana: omg Average

Powód Bana: Nieodpowiedzialny Admin, bez kultury który nadużywa swoich permisji.

Dowód w postaci dema/screena:
[QUOTE][Supreme Master First Class] *DEAD* KANJE : co averageeeeee taki spadek formy
[Legendary Eagle Master] *DEAD* Average : wyjebac cie kur wa ?
[Supreme Master First Class] KANJE : przykladem swiecic musisz
[Legendary Eagle Master] Average : kanje powiem ci tak 1 jeszcze cos do mnie a cie z permem wypier doole !!!
rozumisz to ?
[Supreme Master First Class] KANJE : No to popraw kulturke i skilla[/QUOTE]

Data, Godzina otrzymania bana: 2016-11-15.00
Twoje IP/SteamID: 0:1:103345485
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Average
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'No i KURWA PA !'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:103345485'
[AMXBans] Twoje IP: '31.0.120.75'
[AMXBans] ===============================================


Komentarz: A więc tak, admin ponownie nadużywa permisji, chcę poczarować przed dziećmi że on potrafi zbanować i się liczy wiecej od innch. Ale to nie jest plac zabaw tylko poważny serwer i sieć. Więc moim zdaniem taka osoba nie nadaje się pełnić rolę Administratora. Mam wielkie doświadczenie w cs, forum, serwerach i tacy ludzie psują tylko zabawe, serwer i atmosfere w dodatku nie umie rozróżnić wraz z jeszcze jednym Adminem (Pan P.) czy gracz jest odpalony legit/rage itd. No ale nie ważne. Przyczepiłem się do jego kultury i nadużywania permisji!:) To nie jest już pierwszy raz bo parę razy mnie banował za bzdury itd. Lecz nie pisałem tematów, dostałem też parę kick'ów bezsensownych, ale mniejsza o to dzisiaj po prostu musiałem napisać taki post. Potraktujcie to jako post o UB oraz skargę na tego o to człowieczka:) Pozdrawiam serdecznie i melisske polecam Ave hahaha :cool:

PS: proszę o wyciągnięcie wniosków itd.
PS2: jeszcze byla akcja z banem od AVERAGE gdzie napisałem cele, a on mnie zbanował i podał powód że go wyzywałem haha ;3 jaja roku.

PS3: Do Average, jeśli chcesz sobie poszpanować przed dziećmi na serwerze to nie tutaj, jestem z wami na CSL od 5msc jak nie wiecej i nie pozowlę żeby takie rzeczy się działy. NWN i reszta Głównych Adminstratorów muszą wyciągnąć wnioski i przejrzeć na oczy kto powinien pełnić rolę Adminów na serwerze i zrobić selekcje ^^ A nie jakieś dzieci dopuszczacie na serwer.

Edytowane przez Burdavsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

A więc tak wstrzymaj się z bólami zanim przyjdzie lekarz :)

Pisałem , że twa osoba ma się do mnie nie zwracać zlekceważyłeś to a więc teraz się doigrałeś rozpiski wstawię do 20-23
aczkolwiek mam czas do jutra niedzieli :) (48h)

Edytowane przez BuźkaMaleńka`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zabronić komunikacji, w dodatku taki sposób, nie udawaj teraz jakiegoś wielce znawcy ziomek tylko przejrzyj na oczy i pomyśl. Dziękuję pozdrawiam serdecznie i miłego weekend'u :3
Poczekam sobie na innych Administratorów rozsądniejszych i którzy mają coś w głowie. Żegnam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje wobec admina . Dostaniesz ub . Proszę zwracać się do mnie osobiście na wiadomość prywatną jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z innymi adminanie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.