Skocz do zawartości

Wywiad z MY NAME IS 99FPS BEJBE!


D@wid0

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Prowadzący : @D@wid0

Rozmówca : @hebe mosz rocja

D: Witaj Oskar! Dziękuję Ci za poświęcony czas w udzieleniu mi wywiadu! :D Mam nadzieję, że dowiemy się o Tobie wiele nowych rzeczy. 

Zaczynajmy! 

 

H: Hej! Mam nadzieję, że kilka rzeczy z mojego życia zaciekawi czytelników ;) 

 

D:  Ja również na to liczę! Zacznijmy od podstawowych pytań. :) Przedstaw się nam, powiedz ile masz lat, opowiedz coś o sobie. Czym interesujesz się na co dzień? Co sądzisz ogólnie o LUZowni, pracy administracji? Co sądzisz o redakcji?

 

H:  Jestem Oskar mam 21 lat całe kilkanaście lat walczyłem w stylu Muay Thai, w wieku 14 lat wystartowałem w zawodach amatorskich gdzie do zdobycia były punkty odnoście klasyfikacji generalnej w wadze do 51 kilo. Na co dzień jestem „fizolem”, a dokładniej zajmuje się wykończeniami wnętrz. Jak dla mnie idzie mi całkiem dobrze, posiadam w tym kierunku własną działalności gospodarczą, roboty jest tyle że jej nie przerobimy, ale ludzi kompetentnych brak. Co sądzę o luzowni, sieć fajna ale ludzie się pozmieniali. Na temat administracji się wypowiadać nie będę, szczerze mało mnie to interesuje, aktualnie staram się ogarnąć internet i skupić się na projekcie 4maps cs 1.6. Redakcja bardzo fajna, aczkolwiek jest trochę zacofana z informacjami. 

 

D: Po tej wypowiedzi mogę jedynie stwierdzić, że jesteś bardzo pracowitym człowiekiem, no i chyba wysportowanym :D Jako redaktor postaram się nadrobić informacje, które gdzieś mi przemknęły. :) Może powiesz nam coś jeszcze o ulubionej muzyce, piosenkarzach? 

 

H: Ulubiony gatunek muzyki, ciężko powiedzieć chyba rap, stara elektronika i polskie klasyki. Ulubione grupy artystów, artyści? Maryla Rodowicz, Piotr Szczepaniak, Zabili mi żółwia, Kazik, Kukiz i wielu innych. Z zagranicznych Marilyn Monroe (najładniejsza kobieta jaka istniała), Adele i tak bez końca. 

 

D:  Okay! Widzę że jesteś wszechstronnym człowiekiem, cenię to u ludzi :D Przejdzmy do pytań VS! 

Deszcz VS Śnieg? 

 

H: Wszędzie gdzie jest zimno mnie tam być nie powinno! Niech leje, byle by było ciepło. A jak już śnieg to po pas, żeby na snowboard nie potrzeba było jechać za granice.

 

D: Haha no pewnie, niestety w Polsce śniegu brakuje.

Drugie pytanie z serii pytań VS; 

Filmy VS seriale? 

 

H: Film(z braku czasu), aczkolwiek jest wiele fajnych seriali, jakbyś chciał mogę Ci podesłać Luzowiczu. 

 

D:  Z chęcią, zapraszam na PW :D

Ser VS Szynka? 

 

H: Oczywiście że szynka, aczkolwiek dobry serek też na propsie.

 

D: Rozumiem. :)

Komar VS Mucha? 

 

H: Komar, fajnie wybuchają jak się już wbiją i nie mogą wyciągnąć tej trąbki.

 

D: Haha dla mnie komary w lato to gwarantowane męczarnie! 

Komputer VS Tv? 

 

H: Komputer, nad propaganda w internecie można zapanować, w tv już nie. 

 

D: Okay! Jabłko VS Banan? 

 

H: Jabłka! Dlaczego? Nie wiem.

 

D: Rozumiem :D 

Pomidor VS Ogórek? 

 

H: Pomidor, najlepszy do wszystkiego.

 

D: Fotel VS Kanapa? 

 

H: Fotel czy kanapa? Jeżeli o siedzenie to fotel, jeżeli o spanie to preferuje karimatę i podłogę. Preferuje taki styl spania już dobre kilka lat.

 

D: Naprawdę!? Jestem zaskoczony! 

Kolejne pytanie VS;

Lato VS Zima? 

 

H: Lato lato lato, oczywista oczywistość. Lepiej mieć spocone jaja niż skurczone.

 

D: Hmm ciekawe odpowiedzi tu słyszę :D

Cukier VS Sól?

 

H: Cukier czy sól? Cukru nie używam, a soli w śladowych ilościach, nie przepadam.

 

D: Rolki VS Deska? 

 

H: Rolki czy deska? To i to miało swój epizod w swoim życiu, ale teraz wybrałbym rolki.

 

D: Woda VS Mleko? 

 

H: Woda czy mleko? Oba, nie ma jasnego wyboru, nie wyobrażam sobie nic innego do picia niż woda, chyba, że napoje z wysoką zawartością gazu typu Fanta, Cola itd. A mleko też jest często w moim jadłospisie.

 

D: Rozumiem, Pepsi VS Cola? 


H: Pepsi vs cola? Cola, dlaczego? Nie wiem, dlatego że lepiej mi smakuje? Można to tak określić.

 

D: Okay! Przechodzimy do ostatniego pytania VS;

Lektor VS Napisy? 

 

H: Lektor czy napisy? A ktoś ogląda filmy z lektorem czy dabbingiem? Lektor nie przenosi emocji w dialogach, dlatego jest dla mnie skreślony z miejsca. Tylko napisy, jeżeli jest taka możliwość.

 

D: Dobrze, dochodzimy do końca wywiadu. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas! Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

H: Administracje, która jest przede wszystkim graczami, jak i resztę hołoty, wiadrowiczów, wrotkarzy, strażaków no i LAMĘ też pozdrawiam. :)  

 

D: Dziękuję oraz polecam się na przyszłość! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? 3/4 wywiadu to pytania coś vs coś, a nie jest to według mnie jakoś przyjemne do czytania, mogłeś np. pociągnąć trochę bardziej temat 4maps'a, jaką ma wizję na ten serwer. Zero pytań o hobby, może jakimiś ciekawymi rzeczami zajmuję się @hebe mosz rocja , może swoją swoją wypowiedzią zainteresowałby innych użytkowników forum.

 My NAME IS 99FPS BEJBE,
A no co ja poradzę, to chyba jego debiut. Będzie lepiej następnym razem. Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też jest za dużo pytań "vs".. @hebe mosz rocja uprawiał naprawdę bardzo ciekawy sport, fajnie byłoby się dowiedzieć o tym coś więcej..  Wywiadzik ogólnie w porządku, ale tak jak napisał @Sekusz.. :) Ale mimo wszystko dobra robota, leci +. 

Edytowane przez ola :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinno być więcej pytań o życie, serwer, hobby, i tak dalej a mniej pytań vs vs bo to takie trochę mało ciekawe :) ale o tak szacunek za wywiad jak na początek twoje kariery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, D@wid0 napisał:

LAMĘ też pozdrawiam.

@hebe mosz rocja ja ci dam Lamę :D MAŁPO ty :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Wywiad z MY NAME IS 99FPS BEJBE!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.