Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] ehhh


Kolejarz1910

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, grałem na tym serwerze jeszcze jak był na innej sieci serwerów ("nazwa innej sieci"), dokładnie ten sam 4fun, ci sami ludzie, ta sama administracja, grałem tam na MODELACH ESL i można było normalnie na nich grać, bo to 4fun !

Nie miałem pojęcia, że tutaj jest inaczej. Dostałem bana, (NA NS) żeby wstawić SS`y, wstawilem i wszystko było git poza tymi modelami.

Dzisiaj wbiłem na serwer przez steama, (już na standardowych modelach "player") dostałem bana od @Privo, owszem rozumiem, że aktywny itp. ale chciałbym kontynuować grę na tym 4funie, bo nie ma nic lepszego na chwile obecną i z takim poziomem.

Luz mam nadzieję, że pozwolisz mi dalej grać na serwerze :p

 Tajemnica,
Otrzymujesz nagrodę za reklamowanie innej sieci. Gratulujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolejarz1910

Dnia 18.11.2018 o 00:00, NWN_LUZ napisał:

Chyba ci się coś pomyliło  to nigdy nie było cs elitarni a jedynie dołączyli do nas i to na serwer 4FUN 2 który już nie istnieje a krawacik jest jednym z wielu adminów którzy są z nami od początku. Wiec proszę nie porównuj  nas do elitarni bo oni nie maja nic wspólnego z nami  kilka razy próbowali ale im się nie udało. Tutaj również nie posiedzieli za długo. Co do samego bana to możesz jedynie liczyć na dobry humor admina banującego bo sam osobiście w tej sytuacji dodał bym jeszcze kilka gratisów od siebie xD

 

Co do bana. Privo dał Ci możliwość grania na serwerze jeżeli zmienisz modele ESL na zwykłe. Teraz z próba ominięcia bana - granie na aktywnym - może być problem.

Musisz czekać na decyzję czerwonej teczki @NWN_LUZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Kolejorz - przykro się patrzy i słucha. Nie zapomnę Ci jak nazwałeś mnie gnojem na całym serwerze - uważaj więc, nawet jeśli LUZ da Ci szansę to u mnie masz krechę - wykazujesz się ogromnym chamstwem i prostactwem i jeszcze czekasz na oklaski ze strony innych. Tak jak Ci powiedziałam na serwerze - już sam fakt, że zwracasz się w ten sposób do kobiety świadczy o Tobie, a że kierujesz takie słowa prosto do ADMINA danego serwera jest tylko podkreśleniem faktu, że szansy dawać Tobie nie warto. Więcej do powiedzenia nie mam.


Nie pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że grasz długo w CS'a, więc jak dla mnie powinieneś mieć pojęcie "aktywny ban" - dałem Ci szansę [teraz drugą po tym jak zmieniłem werdykt] z dobrego serca za to, że myślałem, że grasz taki szmat czasu dokładnie na tym 4FUN, ale na pewno nie za bycie gwiazdą tego serwera w taki sposób jak się zachowałeś przed tym banem czy jak śmieją się Twoi fani z bana nieznający tematu. Osobiście nie targowałbym się i taka jest moja decyzja, ale poza moim dzisiejszym odczuciem dnia chciałem zrobić dobry uczynek. Zatem niech Michał decyduje. :butcher:

 

Moja konstruktywna opinia do wglądu sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jezli dobrze zrozumialem to dostal bana na ns i wbil potem na steam i dostal kolejnego za aktywnego bana.System banujacy byl lekko zjebany (poprwione juz) dlatego proponuje dac szanse,ale jezli chodzi o jakies zachowanie twoje to mysle ze tu nie trzeba wyjasniac ze nastepnym razem bedzie perm bez mozliwosci odwolania i jeszcze prezent od  szefa.

 

Temat to ogarniecia przez administracje w razie gdybym jednak czegos nie zrozumial bo dopiero co wstalem.

Edytowane przez Aluś
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWN_LUZ On wchodził na NS to mu bardzo dobrze sie grało miał staty konkretne ... po chwili jak ktos narzekał ze odpal czy coś wychodził i logował sie na STEAM ....

 

ja go dobrze znam bo mi naubliżał wiec takich osobników sie pamieta ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, jak zmienisz swoje zachowanie i postępowanie, przestaniesz zachowywać się jak dziś na TS to jestem za tym by dać Ci szanse, a na razie zalecam skorzystać https://szkoladobrychmanier.pl/ (nie polecam bo nie nie wiem jak szkolą,  nie musiałem korzystać, uważam że Mama dobrze mnie wychowała, a Tobie się to przyda w późniejszym życiu).

 

Będziesz chciał poważnie pogadać wiesz gdzie mnie szukać :D Zawsze możesz skorzystać z STEAM albo PW na forum ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.