Skocz do zawartości

[UB ✔] ban


??jak??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam masz bana z POWÓD: Wstaw 6 screenow na CS-LUZownia

Kolego zapakuj screeny w paczkę rar i wrzuć na zippshare. i dodaj tu :)

Bo nie dodałeś ssów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ??jak?? napisał:

jak to się robi bo niewiem????

edytuj swoj post z odwołaniem i wrzuć screeny. 
tu masz link jak to zrobić i gdzie szukać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre żarty... Ssy robione JAKowi. :D

Jaczku, ssy masz w folderze cstrike( tam gdzie masz zainstalowanego CSa) :) 6 plików w formacie TGA. Spakuj w wrzuć gdzieś na jakiegoś zippyshare. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aspiro mi dal bana wpadlem na abadon zabiłem chyba 6 i się wkurzył na to ze pojechałem z nimi;)

 penqu,
Jaczku, nie offtopick'uj. Wrzuć SSy i dam Ci UB. Jak będziesz miał problem pisz mi na PW. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penqu pierwsze te ssy się sprawdza czy nie ma przerobionych itp a nie że ty mu dasz Ub odrazu jak wrzuci je na forum bez przesady. Ssy sprawdzać po kątem modefikacji itp ;)

 penqu,
Nie ucz ojca dzieci robić synek. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penqu kolejna per morda? UB bez sprawdzania? 
Nie Ty podejmiesz decyzję, także - wybacz ojcze ale nauczę Cię robić dzieci :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja wczoraj na wieczur usunołem i zainstalowałem na nowo cs bo myślałem  że to pomoże nieznajde tych skrinów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mam teraz zrobić a na bani byłem po 8 browarkach:)

 Tajemnica,
masz opcje edycji posta. Używaj jej bo spamowanie również jest nagradzane :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaku, nie ma SS. Nie ma UB. Odwieczna zasada. :) Proponuje Ci odzyskać dane.  Z dysku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kiedy podejmie ta wysza administracja decyzje.kurde tyle czasu z wami gram jeszcze takich jaj niemiałem:)albo aspiro sie boi żę muj desert zrobi z niego mielonke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tak to wygląda pod kątem twojego odwołania.

9.12. W przypadku otrzymania "screen'ów" kontrolnych, zbanowany jest zobowiązany wrzucić je spakowane w paczkę .RAR/.ZIP bez uprzednich modyfikacji w plikach w przeciągu 48 godzin od momentu otrzymania bana, po tym czasie będą ocenione tylko za zgodą wyższej administracji.

Czyli masz 48h, jeżeli po tym czasie nie wstawisz screenów ostatnia decyzje podejmuje administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dupa zbita niezrobie tego bo niewiem jak:)szkoda fajnie mi się zwami grało kurde  no:) niepotrzebnie wczoraj instalowałem na nowo cs.     wogule jak te scryny ja wstawiłem bo niewiem nawet jak to się robi co system sc sam je wstawił jak grałem czy to jakiś wirus?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie zawartość folderów związane z CS.

Nie jestem pewnie jak to jest w przypadku NS. Możliwe, że jeśli nie usunąłeś całego folderu tylko odinstalowałeś poprzez narzędzie systomowe niektóre pliki mogą pozostać nieruszone. 

U mnie na steam wygląda to tak. https://gyazo.com/bd370b2232f8c92f002f7be28d7e9e7a

Bez SSów UB nie dostaniesz. W takim przypadku wyższa administracja ma ostateczny głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jaku Jaku... Jesteś na prawdę ciężkim przypadkiem. SSy czyste na Twoje szczęście. :D

Możesz grać. UB poszło. :) 

Następnym razem proszę Cie. Używaj opcji EDYTUJ POST. 

 

 Tajemnica,
Jakie ub? żadnego UB nie ma. SSy w trakcie weryfikacji!!! zobacz sobie pierwsze dwa ssy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.