Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na graczy nie ladnie oszukiwac. :D


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Twój nick w grze: fb???
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Dwóch graczy veko i limonekxpompa.
3. Powód skargi: Wielokrotnie łamanie regulaminu --> Współpracy ZM i CT/Podsadzanie na kampę/Obrażanie/Przeklinanie/Próba zrobienia kampy bez wejścia. Przepraszam za to ze nie rozpisałem tych demek ale w każdej rundki widać ze któryś z tych graczy lamie regulamin.  I to ma być wobec wszystkich fair jak oni w nocy oszukują gdy admina nie ma na serwerze? Zapewne tych demek jest więcej na nich ale nie chciało mi się z całej nocy sprawdzać demek. :D Mam nadzieje ze oni dostana bany na 2/3dni by wkoncu zrozumieli ze nie warto lamac notorycznie regulamin na serwerze. @KoRrNiKJak będziesz miał czas sprawdź demka. :D
4. Dowód rozpisany ss/demko: https://www34.zippyshare.com/v/b5lye5Nm/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ci że expimy a ty jak  zawsze z pyskiem że tak nie można nie wolno  łamanie regulaminu  wbijałeś co jakiś czas i płakałeś mi ze nie mogę tak robić   miałeś jakiś  problemy do mnie i  bul dupska  jak zawsze ;D
 byliśmy we 2 to expiliśmy 
coś tam ci odpyskłem   bo mnie irytujesz 
 ta niby kampa bez wejścia   miała wejście i <<veko >> chciał mnie podsadzić lecz nie zrobiłem tego   bo nie miałem powodu 
były też z 2-3 mapki gdzie było nas 4-5 ale   był wczoraj reset i chyba każdy woli expić niż się spinać o metki   i robić zadyme 
a żę tobie się nić nie podoba  to nie moja wina :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, limonekxpompa napisał:

Mówiłem ci że expimy a ty jak  zawsze z pyskiem że tak nie można nie wolno  łamanie regulaminu  wbijałeś co jakiś czas i płakałeś mi ze nie mogę tak robić   miałeś jakiś  problemy do mnie i  bul dupska  jak zawsze ;D
 byliśmy we 2 to expiliśmy 
coś tam ci odpyskłem   bo mnie irytujesz 
 ta niby kampa bez wejścia   miała wejście i <<veko >> chciał mnie podsadzić lecz nie zrobiłem tego   bo nie miałem powodu 
były też z 2-3 mapki gdzie było nas 4-5 ale   był wczoraj reset i chyba każdy woli expić niż się spinać o metki   i robić zadyme 
a żę tobie się nić nie podoba  to nie moja wina :D 

 

Expienie nie zmienia tego że łamiesz regulamin.Pokaż mi punkt gdzie jest napisane coś typu ,,Można się podsadzać jeżeli chcecie expić'' ps.Orto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
20 minut temu, limonekxpompa napisał:

Mówiłem ci że expimy a ty jak  zawsze z pyskiem że tak nie można nie wolno  łamanie regulaminu  wbijałeś co jakiś czas i płakałeś mi ze nie mogę tak robić   miałeś jakiś  problemy do mnie i  bul dupska  jak zawsze ;D
 byliśmy we 2 to expiliśmy 
coś tam ci odpyskłem   bo mnie irytujesz 
 ta niby kampa bez wejścia   miała wejście i <<veko >> chciał mnie podsadzić lecz nie zrobiłem tego   bo nie miałem powodu 
były też z 2-3 mapki gdzie było nas 4-5 ale   był wczoraj reset i chyba każdy woli expić niż się spinać o metki   i robić zadyme 
a żę tobie się nić nie podoba  to nie moja wina :D 

Najwidoczniej nie widziałeś demek lub nie pamiętasz a piszesz głupoty.....

Wszystkie te demka są od min 4 osób na serwerze. Mapa megabuild5 *1* runda robiłeś kampę bez wejścia jak byś cb nie zabili i byś zabił metka. Potem wbił byś na kampę i by gracza gohan zabili by nie było wejścia na kampę do cb. Runda 3 zrobiłeś kampę i grałeś se do momentu *12:49* minuty demka. Zaczyna się akcja spadłeś z kampy gracz veko cb podsadza ty skaczesz na niego i wchodzisz na swoja kampę wiec twoje słowa są kłamstwem. --> ( ta niby kampa bez wejścia   miała wejście i <<veko >> chciał mnie podsadzić lecz nie zrobiłem tego   bo nie miałem powodu) Powiem ci jedno pierw zobacz demka a potem się wypowiadaj a nie piszesz na szybko jakieś głupoty pozdro.

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy to tak 

Wrócę dziś o 23 do domu 

I pomyślimy na tych obu bana narazie proszę zamknąć by nie spamować a z korrnikiem o myślimy to jaki ban by dać 

@KoRrNiK proszę oglądnij demo a ja sproboj obmyslic bana na nich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#edit nie da sie z edytować przepraszam :C

pepsi

1 runda ucieczka z kampy  oraz   Współpraca Zombie-CT  

2 nic ciekawego nie widziałem -

3 też nic nie widziałem -

4 byś mi zaoszczędził czasu 1 demku bo nic się nie działo  - .... 

 mega build 5 

1 nic -

2 nic -

3 stawianie bezsensownie klocki   

4 nic - 

aztec  

1 no tu te stawianie klocków to przesada  + skracanie z innej kampy do swojej 

2 nic - 

3 ucieczka z kampy 

4 nic - 

podsumowanie współpraca  stawianie bezsensownych klocków ucieczka z kampy  i skracanie z innej kampy by wejść na swoją = 3h ban  osobiście dam mu bana

 do zamknięcia 

daj plusa jeżeli dałem wszystko git 

 

Rozpisałem tylko limonka veko już ma bana 

 

Pozdrawiam DamiaNCx dawniej Bagienne Ziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.