Skocz do zawartości

[BAN ✘] Barakuda89 txt


barakuda89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem bezpodstawnego bana za txt....byłem na dachach i zobaczyłem że admin pisał na y@ że jak ktoś będzie na txt to ban na tydzień....napisałem na u@ że dachy to nie txt bo można normalnie na nie wejść.zaczeła się następna runda i byłem na ziemi w rogu przy choince i dostałem bana na 3 godziny.....proszę o odbanowanie mnie ponieważ jestem niewiinny     

Edytowane przez barakuda89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie. TXT to nie są miejsce gdzie 'możesz sam wskoczyć' tylko miejsca gdzie jest załamanie tekstur.

Na mapie VERSO jest takich miejsc sporo dlatego została przyjęta zasada, że wszystkie dachy to txt.

Następnym razem proponuje słuchać admina który informował o tym wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daletego jak napisał że to txt to już tam nie wchodziłem....nie wiedziałem wcześniej dlatego na rozgrzewce raz byłem  na dachu przed napisaniem przez admina o txt później tam nie byłem...jak admin nie ogarnia kto później był na dachach to może  niech zrezygnuje z posady.można zobaczyć demko i zobaczymy kto ma rację.Jeszcze jestem ciekaw dlaczego dostałem na 3h a nie na 5 minut jak jest w regulaminie od 5minut do 3h..jak admin na gorszy dzień niech idzie sobie pobiegać a nie wyzywać się na graczech....pozdro WASYL                                                   proszę o UB

Edytowane przez barakuda89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wchodziłeś z 2 lub 3 razy na TXT upominałem chyba z 5 razy a że każdy kto wszedł dostał 3h za nie słuchanie sie

jak wy macie w dupie za przeproszeniem co ja do was piszę to macie na 3h

A w regulaminie jest że od 5 min do 3h ale to nie znaczy że ja mam ci dać na 5 min

zostało ci 2 godzinki to sobie jeszcze poczekasz i się nauczysz

I to nie tylko ja upominałem ale też inni admini i dużo było ostrzeżeń więc nie ma o czym tu mówić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.