Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Propozycja multi konta.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja: Zrobienia zakazu muliti konta na serwerze i dodanie takiego punktu regulaminu.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Lepsza rozgrywka
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry:  fb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej na tak :) chociaż jak limonek dostaine adma to z kim on bedzie grał? jak nie sam ze sobą ?

 

#edit

była by lepsza bo była by fair play zreszta jak ciemny tak robił To on bynajmniej robił to na edycji i nie expił TYLKO dropił se KU i robił to w połowie edycji a nie na początku nie każdy nie ma życia i tylok siedzi 24/7 przed kompem jak ty Nie którzy mają dziewczyny/Prace i chcą spędzać czas poza domem a nie tylko 24/7 przed kompem i chcą jeszcze mieć jakąś frajdę z gry a nie Wbija na serwer limonek lata se po mapie ooo bo bład kampy zrobił to ucieknie i biega  se po mapie na PF i go sie zabić nie da jaki sens ? zdobywasz tylko sobie PF/PD/KU/Rekawice itd na metkach + expisz se na MK

Edytowane przez Tabuniasty152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Tabuniasty152 napisał:

jak najbardziej na tak :) chociaż jak limonek dostaine adma to z kim on bedzie grał? jak nie sam ze sobą ?

Po
1. Złożyłem podanie bo chce się dowiedzieć co mam poprawić i co nie pasuję graczom 
2. Mam z kim grać więc się najpierw doinformuj potem  pisz 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem na NIE dlaczego ?  a dlatego :
-Dopiero jak ja  zaczełem  grać w nocy z  Multi to macie wielki bul dupy do mnie o to   lecz jak  <CIEMNY> tak robił to nic do tego nie mieliście dlaczego ? 

-Lepsza rozgrywka w jaki sposób  bo nie rozumiem ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć moim zdaniem że nie ma napisane nic w regulaminie o tym że nie można robić multikont to i tak powinien być za to Ban bo to jest nie fair w stosunku do innych graczy jak ktoś sobie dwoma kontami siedzi po nocach i potem mówi że jest op itp.

Jak najbardziej na tak

7 godzin temu, limonekxpompa napisał:

<CIEMNY> tak robił to nic do tego nie mieliście dlaczego

Jakiś dowód? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 konta:

-możliwość bycia 4 razy w ct

-oba konta w tt;nie da się grać i wykonywać celi jednocześnie na dwóch nickach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, możemy zrobić sobie podwójny magazyn z naszego multi konta. Po za tym respienie sobie metinów w godzinach gdzie nikt już nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cookiebuilder napisał:

2 konta:

-możliwość bycia 4 razy w ct

-oba konta w tt;nie da się grać i wykonywać celi jednocześnie na dwóch nickach

w ct afcze w tt biorę jak najwięcej hp i wbijam do osób które wolniej biją żeby wykonywać cele 2 kontami ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, limonekxpompa napisał:

w ct afcze w tt biorę jak najwięcej hp i wbijam do osób które wolniej biją żeby wykonywać cele 2 kontami ;D

sry że sie wpowiadam ale tu taj po co kłamiesz w jakie demko byś nie wlazł to stoisz drugim kontem pod kampą żeby łapać ity

 

bodajże na tej mapie to robiłeś http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1811291259-bb_pepsi.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.