Skocz do zawartości

[♻] Cześć Wszystkim


Jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, cześć, czołem koledzy i koleżanki. :party:Mam na imię Jagoda (Jagoda? Taa ewidentnie dziwne imie, chociaż i tak dziekuje Bogu ze nie nazwali mnie banan, albo śliwka. )  10.02.2000r przyszłam na świat dokładnie o 8.30. Urodziłam sie jako czarnookie rude dziecko. Wszyscy myśleli ze jestem diabłem.:devil_heart: No trudno. Ku ich zdziwieniu wyroslam na niebieskooką blondynke. I wydaje mi sie ze daleko mi teraz do diabła (bynajmniej w dzień :evil: ) .  Jestem totalnym beztalenciem jesli chodzi o gry komputerowe, ale dobrze sie bawie. Gram z nikiem uwaga zaszokuje was bo jest dość oryginalny.... Gram z nikiem : Jagoda. :facepalm:Dobra fakt nie wysililam sie.

Trzymajcie sie cześć i dozobaczenia :x

 

Edytowane przez Jagoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahha hejka! :D Czy nie grasz przypadkiem na 4fun? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, D@wid0 napisał:

ahha hejka! :D Czy nie grasz przypadkiem na 4fun? :P 

Dokładnie tak. Nawet teraz przy kawce sobie pykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :shock: widzę dobre poczucie humoru :`)  ten banan to mnie rozbawił :D życzę miłej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, NesTo a.k.a Nike napisał:

Hej :shock: widzę dobre poczucie humoru :`)  ten banan to mnie rozbawił :D życzę miłej gry. 

Haha dopiero by Cie rozbawił jak by mnie tak nazwali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej :D Tak sie wlasnie zastanawialem czy ta Jagoda z 4funa I Ty to ta sama osóbka :P Milo poznac :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nasstero napisał:

Heeej :D Tak sie wlasnie zastanawialem czy ta Jagoda z 4funa I Ty to ta sama osóbka :P Milo poznac :x

Haha nie wiem czy sie przyznawac :D tak ta sama ta. Sama :) dziękuję, również milo poznać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jagoda z serii tych osob ktore same wchodzą pod celownik :D Musisz więcej grac koleżanko! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nasstero napisał:

@Jagoda z serii tych osob ktore same wchodzą pod celownik :D Musisz więcej grac koleżanko! :D

Hahahahah.  Ja to jestem jakimś magnesem. Poprostu wszyscy do mnie strzelają to ułatwiam im zadanie i sama wchodzę pod celownik. I tak uważam ze nie jest najgorzej biorąc pod uwage ze gram moze z 2 miesiące i nie znam 80%mapek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.