Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na Admina


Wafelek :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Wafelek. :D
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @ThisIsImpossible
3. Powód skargi:Multi konto, prowokacja
4. Dowód rozpisany ss/demko: Demo nr 1.       http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1812102141-bb_arcade_color_v.dem.zip 3/4 runda zaczyna grać na multi koncie i zaczyna się do mnie sapać.    2. http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1812102210-bb_kyku.dem.zip           tu będzie chyba    1/2 runda gdzie Admin dalej gra na multikoncie+prowokuje  mnie. Świadkowie jeszcze to @DeszczNaBetonie@ef bek. @CZOKOMOKO

 

Na potwierdzenie jego multikonta może być @DeszczNaBetonie gdzie grał z nim na hnsie 

Oraz @CZOKOMOKO który mówił że to Impossible a na steamie ma nick Kitty, a doklaładniej ma69_Kitty_69

5. Czego oczekujesz? Degradacji/ostrzeżenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SNICKERS napisał:

Masz rangę admina, to dlaczego nie dałeś mu poprostu bana na tym multi koncie  ? :D

Dałem mu bana lecz chcę żeby poniósł większe konsekwencje ponieważ wyzywa zbyt dużo osób przez gierke ;p

Edytowane przez K4PP4
Literówka v2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Potwierdzam te skargę bylem wtedy na serwerze i widziałem wszystko. Jak dla mnie perm za multi konto powinien być na serwerze ponieważ to nie fair wobec wszystkich. Degradacja ze stanowiska admina powinno być jak dla mnie. A każdy wie ze wafelka można łatwo prowokować na dodatek ty to wykorzystałeś. @ThisIsImpossible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, w granicy dwóch tygodni do regulaminu ogólnego został wprowadzony podpunkt na temat multi kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.