Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Unban 777


777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem bana za rzekomo TXT, aczkolwiek nie byłem ani na dachu ani na murku. Stałem na skrzynce koło podwójnej bramy. Nie chodzi nawet o godzinę tylko o bana z rękawa, który w mojej opinii nie powinien mieć miejsca. Myślę, że zapis z demka wszystko wyjaśni. 

Edytowane przez 777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aluś  biegał po txt na alexadrze  dostał bana  dachy na tej mapie to txt   i tak tylko na godzinke 

Mateuszek,
A masz dowód w postaci Screena ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam iż stałeś na ów  wymienionej skrzyni i zamiast pilnować bramy lub przejścia to skakałeś z oczyskami wpatrzonymi poza mur i zabijałeś przez niego jak ktoś się ino pojawił  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@777 widzialem cie jak na dachu stales  bo akurat mnie zabili i przeloczylo mnie na ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dachy to TXT ale jak demko pokazuje nie byłem na dachu :| i nie chodzi o czas tylko o dobre imię.

 

48 minut temu, madmax_jaworzno napisał:

podejrzewam iż stałeś na ów  wymienionej skrzyni i zamiast pilnować bramy lub przejścia to skakałeś z oczyskami wpatrzonymi poza mur i zabijałeś przez niego jak ktoś się ino pojawił  

zgadza się, stałem na owej skrzynce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji, gracz 777 stał na skrzynce którą przywołujecie aczkolwiek nie widziałem aby podskakiwał, być może za późno na niego przełączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzoo :) za godiznke sie widzimy na 4funie 

 

@Matthy. pucnoł sie wyzej ze skakal  i widzial cala mape jaki mi na niego przeloczylo to ja widzial dla mnie to txt   

 Privo,
Post pod postem - używaj opcji edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.