Skocz do zawartości

Propozycje


CZOKOMOKO

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka iż nie ma jeszcze wzoru to napisze bez :D

Na serwerze nie ma balansu (według mnie)

proponuję pozmieniać to i owo.

Pierwsza rzecz która ją bym zmienił to dodanie dla vipa zm grawitacji bo aktualnie gdy człowiek gra z klasą VIP jest praktycznie nie do złapania przez to że ma grawitacje oraz dwa skoki a zm VIP ma jedynie dwa skoki co utrudnia dogonienie takiego człowieka także na niektórych mapach np. Zm_dusthorror (chyba tak się nazywa) człowiek może skakać z każdego miejsca do najtrudniejszych miejsc na mapie a zm musi najpierw wejść na jeden stopień potem na drugi. Więc przydało by się dodać grawitacje dla klasy zm VIP i dać trochę większy dmg bo samo zdjęcie arrmora zajmuje nam 3-4 sekundy może nawet dłużej (4-5 hitów)

Druga rzeczą jest ulepszenie nemesisa oraz snipera tak jak klasa zm VIP nie ma grawitacji oraz dwóch skoków co czyni go gorszego od zwykłego zm i praktycznie jeżeli CT nie podchodzi do nemesisa to ciężko kogokolwiek zabić.

Sniper tak jak nemesis nie ma grawitacji ani skoku(tutaj czy nie ma dodatkowego skoku nie jestem pewien) do tego jest trochę za wolny i nie ma praktycznie możliwość ucieczki przed zombie.

Można także zwiększyć exp na wyższych poziomach(od 13) gdyż jest trochę za mały jak na to że na 14 lvl potrzeba już około 2-3 tysięcy expa.

I także zwiększyć drop ap lub zmniejszyć koszty w sklepie.

Tyle odemnie :) możecie tutaj także dać swoje propozycje :P

#edit 

Przypomniało mi się że przydał by się także limit laser min bo aktualnie możesz mieć tyle ile chcesz dopóki ci Ap starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodał bym tez zapis klasy zm jak i CT gdyż czasem gdy się wbija nie zdąży się wybrać klasy przed początkiem rundy no i wtedy trochę słabo jest cnie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.