Skocz do zawartości

[BAN ✘] unban


latarnik

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw 7 screenow na CS-LUZownia'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:12387662'

 Privo,
Na następny raz proszę być wrzucił paczkę RAR na bardziej znany hosting lub w załącznik.
 Nasstero,
gdzie czwarty ss?? popraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 x duplikat czasu zrzutu ?  Anty ss 

ss.thumb.png.1fa629f0b76619e0f3170e7fd842a8c9.png

Przepraszam, miałem zaznaczyć w pierwszym kółku 2 i 3 fotkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas modyfikacji

Czas modyfikacji kolejnych screenów powinien różnić się 1s i nie powinien się zbytnio różnić od czasu dodania bana do listy amxbans. Czas między screenami inny niż 1s lub czas różniący się znacznie od czasu zbanowania jest oznaką próby edycji screenów. Czas modyfikacji screenów sprawdzimy we właściwościach pliku w linijce "zmodyfikowany".
Przykład:
SS'y "oryginalne": 

0jrneh

 


PS: sprawdziłem czy ssy nie sa robione co 2 sec na  innych ssach przykład   

http://hostuje.net/file.php?id=78057374b48ff09c710c9bfb1da1ea3f 

nie są ;)

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytłumaczysz ,że system operacyjny po stronie gracza zapisuje po 2 zrzuty w ciągu 1 sekundy mimo, że został wykonany 7 cyfrowy ciąg wykonywaniu zrzutu co 1 sekundę ? 

 

- doszło do modyfikacji zdjęć , gdzie program zdalny zapisuje 2 zrzuty pod jednym czasem. Anty ss to odrotność logiczna pluginu amxbans. Zapiszę i zmodyfikuje spaloną czystą fotkę pod czasem tej dobrej. Dlatego tu masz 3 duplikaty Lordzie 

 

@Adas esperal przykład , który podałeś jest prawidłowy. Ale odnieś się do mojego przykładu technicznego. 

 Adas esperal,
Zgadzam się, przeciez masz w 100% rację ssy dostal 14ssów ;) wiadomo o co chodzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja może powstać w wyniku kompresowania do zip. Tak już jest na iOS. Ja nawet nie mam wglądu, tak szczegółowego.

 

image.thumb.png.a086618beb7cd1bd14e36df574a9368b.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas kompresacji danych  jest szyfrowany w kodzie crc32. To zupełnie inna bajka, podczas kompresacji danych nie zmienia się ich data utworzenia (czasu zapisania ich na dysku) - czyli daty i kolejności ich zapisu (np alfabetycznego)

 

- Jeśli zrzut jest wykonywany co 1 sekundę to: 

- w systemie operacyjnym zapiszę się zrzut co 1 sekundę lub 2 zrzuty jeśli doszło do lagu i zegar systemowy zaokrąglił 1 tysięczną do czasu pełnego podczas przeskakiwania z sekundy na sekundę 

- nie zdarzy się się 3 krotnie podczas 7 sekundowego czasu pracy pluginu ktory w ciagu 7 sekund ma zapisac 7 zrzutów po stronie gracza bo : 

  • gdy dojdzie do pierwszego zaokraglenia czasu w dół po stronie systemu operacyjnego każde kolejne także będą zaokaglane w dół, bardzo małe prawdopodobienstwo ze zdarzy się to 3 krotnie w ciągu 7 sekund. - To nie mozliwe. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład drugi anty ss ze starych odwołań

 

 cyce.thumb.png.41a2237966f066213a0b36fdaf3bc8f3.png

 

3 x ten sam czas, to działanie programu anty ss. Trio - jest to  nie możliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo występuje jeszcze w tym temacie gdzie sam dałem UB błędnie 

 

Mogła być pojedyncza sytuacja ale za każdym razem są błędne czasy gdzie już takie coś potwierdza tylko jedno "ANTY SS" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Sowa, nie masz racji. Żeby obalić Twoją teorię zrobiłem test. Jeżeli dalej będziesz twierdził, że lag jest niemożliwy to zerknij na poniższe.

 

Specjalnie odpaliłem screeny na windowsie żeby mieć pełny obraz. Wrzut poniżej.

 

 

Przechwytywanie.PNG

 Privo,
Chodzi o modyfikację oryginalnych screenów - czas zmodyfikowania, gdy powstają pierwszy raz, bo każde rozpakowanie robi utworzenie ich w nowym miejscu z takim czasem. Na razie ten ban zostaje, możemy jeszcze jedną rzecz sprawdzić, odezwij się na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.