Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Wszystkiego najlepszego z okazji nowego 2019 roku od Zająca! ? ? ? ✨


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Użytkowników i graczy serwerowni CS-LUZownia.pl!

Chciałbym Wam wszystkim życzyć Szczęśliwego Nowego Roku 2019 i wierzę mocno w to, że nowy 2019 rok będzie 10000 razy lepszy od poprzedniego!

Życzę Wam głównie ZDROWIA bo zdrowie jest najważniejsze, na drugim miejscu życzę Wam JAK NAJDŁUŻSZEJ MOŻLIWOŚCI PRZEBYWANIA Z RODZINĄ bo to także jest bardzo ważne - pamiętajcie, że rodzina jest najważniejsza!, a po trzecie życzę Wam ogromu szczęścia na nowy 2019 rok i życzę Wam, a także sobie aby spełniły się nasze wszystkie marzenia, nawet te najbardziej skrywane!

Osobiście bardzo się cieszę, że kończy się już rok 2018, ponieważ dla mnie ten rok 2018 będzie NAJGORSZYM ROKIEM chyba już na zawsze.... spytacie Dlaczego? Powiem Wam, ponieważ nie ma tutaj niczego do ukrycia - po prostu w tym roku straciłem zbyt dużo osób z rodziny.... zbyt dużo osób w tym roku zginęło w mojej rodzinie co strasznie odbiło się na mojej psychice i na 100% odcisnęło w niej ślad... od stycznia do grudnia miałem pogrzeby.. zbyt wiele rodziny straciłem w tym roku abym mógł powiedzieć, że jestem zdrowy psychicznie.. a ostatnia śmierć wydarzyła się niefortunnie w święta, w te właśnie święta dnia 26 grudnia... pogrzeb był w moje urodziny 29 grudnia.. więc dlatego nie chciałem za bardzo rozmawiać o świętach z Wami - moimi przyjaciółmi z serwera 4FUN - robiłem dobrą minę do złej gry..

Więc dlatego życzę Wam najbardziej ZDROWIA i MOŻLIWOŚCI SPĘDZANIA CZASU Z RODZINĄ bo gdy to stracicie, dopiero zobaczycie jak ważna była dla Was rodzina...

WIERZMY, ŻE NOWY ROK 2019 będzie o wiele wiele lepszy od 2018 i.. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej zabawy sylwestrowej!
ZAJEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.