Skocz do zawartości

[BAN ✘] skarga ban za nic.


lampkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

   

  za co ja mam tego bana sprawdzalem amxbans i tam som 3 bany 1 to ten za aktywnego bana w amxbans 

       ale te bany co som w amx bans za podszywki na tydzien to mnie nie bylo na serwerze z 3,4 dni i dostaje bana za aktywnego bana za to że podszywki były wcześniej i dostałem bana permamentnego co to wgl jest tu link do wszystkich banuw ale ja wgl banowany nie byłem ani razu-link----------------------------------------------http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/search.php

 

 

wycinek z konsoli [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : lampkaPL 
[AMXBans] Powod : ' Aktywny ban w amxbans ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-luzownia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 461139322 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 95.90.225.178 ' 
[AMXBans] =======================================

 

i jak pisze o unbana to niema serwera w liście serweruw.

Mateuszek,
Wbicie na AB=PERM Brak UB.
 blUe.,
CS 1.6 na Steam - koszt 4 zł. Efekt - nikt się wtedy pod Ciebie nie podszyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0454037fc5e18.png

 

Lecimy od dołu.

Ban dla gracza lampkapl + lampkaPL. 

Mapa ta sama, dwóch graczy o podobnym nicku (z dostępem do konta ZombieMOD, które wymaga hasła) wyzywający się nawzajem na sayu, że drugi podszywa się pod pierwszego, a pierwszy pod drugiego. Nie byłem w stanie rozpoznać oryginału. Zdezorientowany, postanowiłem zbanować obu graczy na siedem dni, wiedząc, że prawdziwy gracz ma konto na forum. W powodzie bana uwzględniłem, by odwołał się na forum.

Mija 5 dni. Brak odwołania.

Ban dla gracza lampkaPL

Poinformowałem gracza - na serwerze - który ma dostęp do konta ZombieMOD o aktywnym banie. Zastosowałem karę za omijania bana. [PERM]

 

Ban dla gracza LaMpKaPl

Jest to ten sam gracz. Zmiana IP i SID, by wejść i grać na serwerze. Omijanie bana [PERM]

 

 

@KoRrNiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciooo to som podszywki do cholery mnie na serwie nie bylo z 4 dni i nie zmienialem sid ip id nawet tego nie umiem to som podruby zresztom przeczytaj za co te bany som. fajny z ciebie opiekun serwera ktury sie do błendu przyznać nie umie.

 

 

zresztom nie wiem jak oni mi wchodzili na konto bo zmienialem haslo i tak mi na konto wchodzili.

 potwierdzi to @makowaxd i dużo innych graczy że podruby grały na serwie jak ja  wchodziłem na serwer.

Edytowane przez lampkaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.