Skocz do zawartości

Propozycja - reputacja


Zuzza

Tęskonta :/  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tęsknisz za plusami i minusami ??

    • Brakuje mi tego :(
      19
    • Nie
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Bardzo brakuje mi plusów i minusów na forum :( już nie daje rady

 

Wiem również że nie jestem jedyną taka osóbka która codziennie na forum pod wpływem euforii przed tak łatwą możliwością oceniania czyichś wypocin, szuka tego ukochanego przycisku   image.png

Po czym wraca do rzeczywistości i uświadamia sobie że ta część jego została zabrana, i już więcej nie postawi plusa dla kogoś kto się stara, bądź dla kogoś kto ją rozbawił, lub minusa dla gburów i chamów, lub po prostu by kogoś wku*** xD

 

Mi jest osobiście bardzo przykro, i od kiedy została usunięta ta opcja towarzyszy mi ogromny smutek. Mi i moim kolegą :( 

 

 

Wiem że luzu nie ma do tego dystansu, xD (Notatka luza) xDD

image.png

może zamiast wyłączać całkowicie plusy/minusy zablokujemy możliwość minusowania LUZ'a ? 

 

 

 

Jeżeli chcesz aby plusy wróciły daj plusa pod tym postem

 

 

 

image.png

 K4PP4,
+
 Adas esperal,
+rep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak żyć bez tych plusów codziennie myślę że to tylko jakiś koszmar z którego się zaraz wybudzę ale tak się nie dzieje ale gdy @Albertd napisałeś ten post chęć do życia mi wróciła dzienki i oczywiście zostawiam plusa                                                                                                                                                              image.png.d7d4804fe32e1cede91ed18d667f3f52.png.bfe020678b426d958f12499696acf9b7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Plus i minus to jedyne co widzę, Plus i minus to jedyne co słyszę :shock:

                                                                                                                                                                                                                                                                                             image.png

Edytowane przez NesTo a.k.a Nike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wpadłam w depresje... @NWN_LUZ wyśle Ci fakturę za leczenie, bo to drastyczne i makabryczne przeżycie jakim jedt zabranie opcji + oraz - jest dla mnie nie dozniesienia... Chyba popełnię samobójstwo.. skoczę z pierwszego piętra w zaspę śnieżna czy coś :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi brakuje tego zielonego +. Gdy widzę jak ktoś napisał super post lub zabawny i juz chce mu  dać tego zielonego plusika a tu nagle go brakuje to poprostu dzieje się to

tenor.gif.4cd5374ecbe5e2c5ac0ecaeaa6e1e823.gif

Łączmy się w bulu i nadzieji @Albertd

Pamiętam te piękne czasy jak można było dać komuś plusa albo minusa.

comment_gNXe2XIEOsqoWGpfTdb0c0svR9B8GQPE-1.jpg.00f716cbcf54bca83c53856d050d3a70.jpg

Miejmy nadzieję że to wróci jak najszybciej.

image.png.d7d4804fe32e1cede91ed18d667f3f52.png.11e022d10463e2c23f11e750e319cf2c.png

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham dawać plusiki iiii ... minusiki  ale już nima plusików :(  ani minusików :( 

 

 

 

 

image.png,image.png,image.png,image.png

 

 

to dla ciebie @Albertd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo jeszcze ich nie ma?? Na co czekasz @NWN_LUZ forum bez plusów i minusów to nie forum ;( 

 

Oddawać nam plusy!!

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie bez tego to nie mam gdzie się udzielać... image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8ad04795028f2a6ad5aaecaa8b8af2dd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by super, gdyby plusiki wróciły do nas hehe wiecie o co chodzi

 Zuzza,
Ja wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

466b0595216e7cfd3c6dd31ddbbba742-product











                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    image.png.8ad04795028f2a6ad5aaecaa8b8af2dd.png

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthy. bez żadnych szans? 

 blUe.,
Nie ma co liczyć na powrót reputacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Dnia 5.01.2019 o 12:45, Matthy. napisał:

Ogólnie plusy już nie wrócą .

Skąd taka pewność jesteś jasnowidzem forum? @NWN_LUZ Patrz każdy chce by one wrócili to może jednak je oddasz powrotem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.