Skocz do zawartości

Propozycja - reakcje


blUe.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować naszym forumowiczom, aby pójść na kompromis w sprawie reputacji. Sądzę, że wprowadzenie reakcji jakie są na Facebooku umilą podziękowania za posty. Do tego można dodać tabelę/licznik ile dany użytkownik zdobył pogłosu w danej emotce. ;)

 

 

@NWN_LUZ

 

 

xshutterstock_694679962.jpg.pagespeed.ic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś i mnie nie przekonało, dodatkowo.. zazwyczaj wszędzie coś takiego jest przez co też w mojej ocenie się przejada, bo za dużo tego, gdzie nie spojrzysz to te reakcje. 

 

P.S. Czasami wolę jak nie ma żadnych reakcji jednak, przynajmniej się nie patrzy na bezmyślność. :reading:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Daniel, bo mam to samo. :p Chciałem wyjść z jakimś pomysłem, coby zastąpiło wojnę o reputację, a wniosło cokolwiek świeżego na to obumarłe forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Na nie

Bez sensu będzie zastąpienie tymi reakcjami zamiast przywrócenie reputacji na forum jak dawniej.

 blUe.,
Reputacja już nie wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można wieczorem wymyślić coś związanego z nami, nawet jakby miało być na zasadzie tego co podałeś za aktualny przykład tematu - chociażby graficznie zmienione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jednak nie widze innej opcji wiec zostaje to co jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Propozycja - reakcje
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.