Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Szukam współwłaściciela


WeronisiaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam współwłaściciela na serwer Counter-Strike. Daje pieniądze na reklamy całkiem dużo.

Potrzebuję osoby której mogę zaufać. Z owym serwerem dołączylibyśmy na tą sieć. Ale potrzebuję także osoby która umie zrobić porządny serwer. O reklamy się nie musisz bać, tylko o serwer. :)


Kontakt: Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić serwer GG ponieważ jesli bedzie dobrze doprecyzowany to masz sloty nawet o 3 w nocy zajęte i nie wejdziesz wiec mowie ci szczerze mozesz dużo wnieść graczy na tą sieć ! A GG masz full napewno ! ... pogadaj z @Klaun Szyderca on ci pomoże ! pozdrawiam i zycze dużo sukcesów !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AspiratiO_Crew! dobrze napisał, dobrze dobrana ilość slotów pod wgrane mapy, i to że ludzie będą grali jest gwarantowane, zrobić do tego jakąś fajną rozgrzewkę na same granaty z kosami czy coś w tym stylu, sam bym pograł na takim serwie! Pozdro :P i mam nadzieję, że będzie GG na tej sieci w końcu jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mg idź na Admina :D z chęcią  pogram Na tym serwerze mg dać kilka muzyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na tym serwerze które wiem że sie znają na bardzo dużej ilości błędów co do pluginów ale żadne z opisanych osób z tego co mi wiadomo sie nie znają lub mało ;) , jeśli chcesz dołączyć do tej "grupy serwerów :) " napisz do właściciela @NWN_LUZ , pomoże pod każdym względem jeśli sie zgodzi na typ serwera. Chłop ma bardzo duże pojęcie naprawdę, na milion % ufam osobiście bardzo jeśli chodzi pod takimi względami ;) Pozdrawiam serdecznie. 

 Privo,
Google Translator nawet mi nie pomógł...
 JOKER XD,
Tak xD pisać posta na telefonie i automatyczny słownik to czego mi brakowało xD bo Polska mowa być trudna xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do serwera GG to mam sporą wiedzę na temat oczekiwań graczy w tej rozgrywce. Badalem to dość długo i z sukcesem wywindowałem na poprzedniej sieci ten serwer do miana topowego u nich. Jest tu jakiś wstępny zamysł stworzenia takiego serwera ale niestety ja nie jestem techniczny. Potrzebuję do tego wsparcia technika. Ja mogę nadzorować, korygować ustawienia, weryfikować mapcykl. Natomiast samo wgrywanie, przerabianie i modernizacja pluginów musi należęc do kogoś innego, kto ma spora wiedzę gdyż moje wytyczne czasem mogą napsuc krwi i nadszarpnąć mocno wolnym czasem. 

 

 

Jest zamysł, jest wsparcie finansowe... Tylko trzeba technika.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery CS 1.6 są dostępne u mnie. Zapraszam do kontaktu. Wolne mam 3 serwery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.