Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Na jakiej sensitivity (czułości) myszy gracie i Dlaczego?? Dokładne Wytłumaczenie Proszę! (2019)


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Wszystkim!

Zaczynam ten temat, ponieważ jestem bardzo ciekawy czy od 2001 roku czyli od kiedy zacząłem grać w CS-a 1.6 (miałem wtedy dokładnie 13 lat) sytuacja się zmieniła - czy gracze NOWI i STARZY grają na WYSOKIM ustawieniu SENSITIVITY (Czułości Myszy) czy dalej na NISKIM????

 

Zacznę od siebie - od razu gdy zacząłem pierwszy raz grać w CS-a 1.6 - to jest w 2001 roku to od razu ustawiłem sobie SENSITIVITY na wartość 13.0 i dalej po dzień dzisiejszy czyli 18 lat później - nadal gram na takim samym ustawieniu!

Byłem jako jedyny gracz wtedy na tak wysokim ustawieniu sensitivity i wszyscy się dziwili, i chcieli mnie poprawiać, żebym zmniejszył tę wartość!

Nie rozumiem w ogóle jak można grać na ustawieniu Czułości Myszy na wartośći 2 czy nawet niżej! Dla mnie jest to całkowicie NIE POJĘTE!!! Jak można grać na takim ustawieniu???!! Przesuwać 5 razy myszką aby się obrócić???!! Dla mnie jest to całkowity bezsens i nie rozumiem gry na tak ustawionym sensitivity. Proszę mi dokładnie wytłumaczyć dlaczego gracie na takim ustawieniu, bo nie rozumiem tego jak można grać na takich niskich wartościach.

 

Ja osobiście jestem przyzwyczajony do tego, że tak jak ruszam myszką po pulpicie w Windowsie czy przeglądając Internet - z taką samą szybkością muszę przesuwać kursor w każdej grze, ponieważ inaczej nie mogę się przyzwyczaić / przestawić do gry jeśli mój kursor nie lata z taką samą prędkością jak na pulpicie!!

Czekam na Wasze komentarze i dokładne wytłumaczenie dlaczego używacie takiej wartości senitivity jak ustawiliście.

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

 

 

Edytowane przez zajec hax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 dpi 1.0 sens

A dlaczego nie wiem, to są kwestie indywidualne każdego z nas :)

Edytowane przez hebe mosz rocja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o celność i wyczucie, tak samo można porównać jazdę maluchem "wyścigowym" a jazdę w formule gdzie Kubica :D 

Tu i tu jest człowiek, jednemu pasuje tak a drugiemu pasuje tak, ja nigdy nie wiem jakie mam ustawienia. Naprawdę każdy ustawia pod swoją rękę - dłoń. Chcesz wiedzieć więcej ? Poczytaj na jakich graja Pro :D Kwestia przyzwyczajenia lub wyczucia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Karol xD napisał:

Chodzi o celność i wyczucie, tak samo można porównać jazdę maluchem "wyścigowym" a jazdę w formule gdzie Kubica :D 

Tu i tu jest człowiek, jednemu pasuje tak a drugiemu pasuje tak, ja nigdy nie wiem jakie mam ustawienia. Naprawdę każdy ustawia pod swoją rękę - dłoń. Chcesz wiedzieć więcej ? Poczytaj na jakich graja Pro :D Kwestia przyzwyczajenia lub wyczucia ;) 

Właśnie czytałem na jakich grają pro i było to 1 lub 2, max 3. Nie rozumiem jak można tak grać xD

Z tego co wiem jestem jedyną osobą która gra na ustawieniu 13.0 sensitivity xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.