Skocz do zawartości

gaming


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam lapka z tymi parametrami i w cs max jest 30-100 fps? wie ktos dlaczego tak jest ( dodan ze jest to laptop Gamingowy)

Procesor

Procesor

Intel Core i7-7700HQ

Liczba rdzeni

4

Taktowanie procesora [GHz]

2.8 - 3.8

 

Karta graficzna

NVIDIA GeForce GTX 1050

Pamięć karty graficznej

4 GB

 

jesli temat jest w zlym miejscu poprosze o przeniesienie

 Son Goku,
mam podobnie gdy laptop jest odłączony od zasilania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kartę masz ustawiona w ten sposób że włącza się pod większym obciążeniem, włącz w ustawieniach zasilania zamiast plan zrównoważony to wysoką wydajność. 

Ew. Może to być wina aktualizacji systemu, pewnie masz w 10 i tam czasami jest problem po aktualizacjach. 

Jeszcze jedno, możesz sprawdzić czy masz aktualne steru od grafiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ramu ???? bo teraz tylko 8 gb dają do Gamingowych jak mniej to lipa troche 

Edytowane przez PIETRUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Son Goku może masz włączone oszczędzanie energii, spróbuj ustawić w opcjach zasilania wysoką wydajność lub po prostu musisz w panelu sterowania nvidia od karty pogrzebać i tam trzeba ustawić wysoką wydajność w ustawienach bezpośrednio do counter strike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cre[A]tOr napisał:

Mordo a wiesz czy masz wyłączoną synchronizację pionową? Często to jest problemem. Jeśli włączona to wyłącz i wpisz w konsole w grze: fps_max 101

wylaczylem juz, robilem tez ta wydajnosc bezposrednio pod cs ale nic to nie dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Cre[A]tOr napisał:

Hmmm a od dawna masz tego lapka? Może coś tam się zaczęło przegrzewać? Zerkałeś przez jakiś program na temperaturę narządów?

Jeśli jest okej, to poproś od kogoś cfg, wklej do siebie, jak nie pomoże to i ja też już nie pomogę.

laptopa mam pare dni dopiero, mam cool buster wiec grzac sie nie grzeje napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w CS 1.6 czy w CS:GO?

Mam ten sam laptop, identyczne parametry i wiesz gdzie jest wina? W zjebanej karcie graficznej jaką jest GTX 1050 - GTX 1050 i GTX 1050 TI to największe ścierwo i największy odpad na świecie. GTX 1060 się najbardziej opłaca jeśli chodzi o cene/wydajność chociaż  i tak dalej GTX 1060 to średnia karta graficzna, ponieważ także ją mam w stacjonarnym i w GTA5 na WSZYSTKO NA ULTRA na GTX 1060 6GB mam max 35FPS na 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.