Skocz do zawartości

[♻] Witajcie ^_^


`Kuriozum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! :wagging: Mam na imię Aleksandra, liczę sobie 17 surowych zim, pochodzę z małego miasteczka o śmiesznej nazwie Czarna Woda. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu logistycznym, nie ukrywam, nie jest to mój wymarzony zawód, zaś myślę. że nie jest najgorszy i jest on do przeżycia, kierunek studiów obiorę zupełnie inny, przynajmniej tak planuję, zobaczymy jak to będzie z pisaniem matury. :rollingeyes: W wolnym czasie czytam dużo książek - kryminały są moim całym życiem, piszę opowiadania czy też inne tego typu teksty, a także śpiewam i gram na perkusji, czynnie występuję na różnych uroczystościach czy też imprezach, przykładowo: w ostatnim czasie śpiewałam na Ergo Arenie przed Ewą Farną - jako ,,support''.  Prowadzę kanał na YouTube, który szczęśliwym trafem ostatnio bardzo dobrze funkcjonuje i leci cały czas do przodu, osiągnęłam już ponad 36 tysięcy subskrybentów, dzięki czemu moje marzenia zaczynają się spełniać, podejmuję różnorakie współprace z ,,większymi'' ode mnie kanałami. :innocent: Ponadto kocham języki obce, marzę o tym żeby opanować biegle co najmniej 15 języków, póki co potrafię mniej więcej tylko, lub dla niektórych aż 8, pozwolę sobie wymienić: angielski, niemiecki, turecki, hiszpański, francuski, słowacki, rosyjski i norweski - jestem walnięta na punkcie języków, szkoda w ogóle tu się rozczulać nad tym. :dance:  Uwielbiam też gotować - często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta lubiąca gotować jest ideałem, dlatego też myślę, że warto się tym pochwalić, chociażby w formie żartu. xD Lubię także motoryzację - to chyba u mnie rodzinne -, wszelkie auta, motocykle są dla mnie bardzo fascynujące i myślę, że w przyszłości można się obawiać o bezpieczeństwo na drodze, gdyż w momencie zdania przeze mnie prawa jazdy, na drodze pojawi się jeden pirat drogowy więcej, ale spokojnie, dam znać w momencie, w którym czas będzie się ewakuować!:D  Na ogół jestem osobą otwartą na nowe znajomości, choć też nie zawsze, zależy to wszak od mojego samopoczucia. Nie lubię osób, które są natrętne, zbyt ciekawskie, obłudne i konfliktowe.:victory:  Z reguły staram się do wszystkich podchodzić identycznie - przyjaźnie -, zawsze pierwsza wyciągam rękę, lecz niekiedy nie wychodzę na tym pozytywnie. Czasami zauważyć można, że jestem zbyt szczera, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie owijam w bawełnę, jeżeli coś mi się nie podoba, mówię to od razu, nie lubię udawać. ^_^ Jestem osóbką bezkonfliktową wbrew pozorom, choć jeżeli już wyniknie jakieś niepotrzebne spięcie między mną, a osobą trzecią to staram się je jak najszybciej wyjaśnić i załagodzić w każdy możliwy sposób. Wolę porozmawiać niż bez sensu ciągnąć kłótnię.  Nie lubię rywalizacji. Nie uznaję zasady ''oko za oko, ząb za ząb'', staram się ustępować innym chociaż czasem nerwy wygrywają. :whistling:  Posiadam dziwne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie i ogólnie do świata. Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki, a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki. xD  Często uważam, że nie pasuję do tych czasów, ponieważ nie jestem typem osoby lubiącej imprezy i nie kręci mnie taki tryb życia jaki prowadzi większa część dzisiejszego, młodego społeczeństwa. ;) Mój nick na serwerach to ''Żona Stalina'', może wywołać wszelakie kontrowersje - jestem tego w pełni świadoma, aczkolwiek gram pod tym nickiem już parę dobrych lat i nie zamierzam go zmieniać, poza tym kojarzy mi się z moim przyjacielem z pewnej sieci, z którym właśnie wybraliśmy sobie nicki ,,Stalin'' oraz ,,Żona Stalina'', więc służy to również jako pewnego rodzaju pamiątka po znajomości.:blush: Pozdrawiam serdecznie. :devil_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witaj w Naszych skromnych progach :D Jestem zachwycony Twoim przywitaniem, już dawno nie widziałem fajniejszego początku znajomości :)

Życzę powodzenia. Myślę że dobrze spędzisz z Nami czas :D 

 

Bardzo mi miło :) Paweł jestem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

 Witaj Aleksandra Czarna woda to nie daleko mnie jak będe jechał za zblewo pod domek do cisa  to wpadnę na piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :) Piękny, długi i dopracowany opis - wcale nie powiedziałabym, że masz 17 lat bo stylistyka świadczy o naprawdę dużej dojrzałości! Czuj się jak u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka widzę że jesteś pierwszą osobą co tak dużo o sobie napisała :D

Ja oczywiście witam Cię na sieci, spędzaj dużo czasu i strzelaj banieczki :x

 

Pozdrawiam Mateusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Powiem Ci...witam! Zapraszam na 4funa! :P Ładne, bardzo ładne przywitanie! Nie wiem co jeszcze napisać XD Ty się tak rozpisałaś... Trudno! Miło mi Cię poznać! :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ola! 
W końcu ktoś, kto potrafi poprawnie używać znaków interpunkcyjnych i miał w szkole same piątki z polaka! :D 

Bardzo obszerne przywitanie zwiastuje jakąś pozytywną gadułkę. :> 

8 języków?! SZACUNECZEK, koleżanko. Tylko ten turecki... :ak47:

No cóż, niektórzy mają predyspozycje do przyswajania ogromnych ilości wiedzy. Podziwiam chęci i efekty. 

Pozdrawiam,

TheOzzfan - Martyna. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.