Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga


MeFeDrooNiK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: MeFeDrooNiK
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: r3m0L
3. Powód skargi: Przywłaszczanie sobie miejsca gdy ja postawiłem jako pierwszy blok. Tak tak wiem że mu pod koniec zblokowałem kampę ale to dlatego że admin usunął ten blok który jako pierwszy postawiłem. Jeszcze w ramach mojej uczciwości dostałem bana na 2h za blokowanie kampy. Jakby było mało do ukarania gracza to mogę dorzucić jeszcze z 5 takich hltv bo to nie pierwsza taka sytuacja z tym graczem.
4. Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1902111627-bb_toxic_luzv.dem.zip

(minuta 7:10)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeszcze w ramach mojej uczciwości dostałem bana na 2h za blokowanie kampy

No Leje ze śmiechu xD

 

Możliwe jest że byłeś tam pierwszy.

Nie jestem w stanie być tam przed wami i rozstrzygać sytuacji ktr nie widzę.

Jednakże nie zwalnia cie to z tego ze możesz blokować innym kampe.

 

A ja jako admin usunąłem klocek ponieważ blokował mu kampe gdyż ty budowałeś w innym miejscu i ten klocek nie był jako cześć twojej kampy

 

Zdaje mi sie że ty nie przeczytałeś mojego posta albo nwm .. wyjaśniłem całą sytuacje, skarga jest na gracza czy demko potwierdzi twoja skargę to już nie ode mnie zależy ja się tym nie zajmuje. 

 

Po Obejrzeniu demka widać dokładnie że Mefedron był pierwszy 

@KoRrNiK Albo @Wojtson Podejmą decyzje o karze dla R3m0l'a

Z przyjemnością czekam na wiecej skarg 

Może na mnie

Pozdrawiam KamilloS

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KamilloS napisał:

No Leje ze śmiechu xD

 

Możliwe jest że byłeś tam pierwszy.

Nie jestem w stanie być tam przed wami i rozstrzygać sytuacji ktr nie widzę.

Jednakże nie zwalnia cie to z tego ze możesz blokować innym kampe.

 

A ja jako admin usunąłem klocek ponieważ blokował mu kampe gdyż ty budowałeś w innym miejscu i ten klocek nie był jako cześć twojej kampy

 

 

Jak nie widziałeś kto był pierwszy to po co usunąłeś mojego klocka którego postawiłem jako pierwszy?

Budowałem kampę w innym miejscu bo wiedziałem jak to się skończy czyli zniszczenie obu kamp i bycie bez kamp.

Robię tę skargę bo wkurzyłeś mnie banując na 2h za blok kampy. Ale to od jego winy się zaczęło... i ciągłe przywłaszczanie sobie miejsca przez tego gracza bo to było co mapę. Pewnie ktoś sobie będzie myślał że jestem cham ale to było CO MAPE TO SAMO I SIĘ KOŃCZYŁO ŻE JA ODDAM MIEJSCE ALBO ADMIN USUNIE NAM OBU BO TEN TYP MA SWOJE ZDANIE ŻE ON BYŁ PIERWSZY I TYLE .. :) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • LUZak
Dnia 11.02.2019 o 16:36, MeFeDrooNiK napisał:

Jak nie widziałeś kto był pierwszy to po co usunąłeś mojego klocka którego postawiłem jako pierwszy?

Budowałem kampę w innym miejscu bo wiedziałem jak to się skończy czyli zniszczenie obu kamp i bycie bez kamp.

Robię tę skargę bo wkurzyłeś mnie banując na 2h za blok kampy. Ale to od jego winy się zaczęło... i ciągłe przywłaszczanie sobie miejsca przez tego gracza bo to było co mapę. Pewnie ktoś sobie będzie myślał że jestem cham ale to było CO MAPE TO SAMO I SIĘ KOŃCZYŁO ŻE JA ODDAM MIEJSCE ALBO ADMIN USUNIE NAM OBU BO TEN TYP MA SWOJE ZDANIE ŻE ON BYŁ PIERWSZY I TYLE .. :) XD

No cóż każdy admin ma prawo się pomylić człowiek to nie robot. Odnoście kary dla gracza niech opiekunowie decydują co i jak jak admin wyżej napisał.

@KoRrNiK@Wojtson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.