Skocz do zawartości

[BAN ✘] UB


Gracz1

Rekomendowane odpowiedzi

NICK:. skill .
MAPA:DE_VERSO
DATA: 13.02.2019 - 10:46:40
POWÓD: kultura 
KOMENTARZ: Ps. Najlepsze jest to ze typy nie mogli mnie zabic kiedy sobie podpowiadali gdzie jestem. Staty mialem 30cos do4 to byl baradziej powód bana bo rady nie dawali z infem od boga sam MARIO sie przyznał ze podpowiadaja sobie gdzie chodze ale to ja byłem winny i to ja musiałem dostac bana a oni za info od boga nic nie maja jak sobie podpowiadaja 
LINK DO BANA: http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/ban_list.php
WYCINEK Z KONSOLI:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Fantazja
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'OBRAZA ADMINA. BRAK KULTURY - PONOWNY BAN.'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 week'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:700847343'
[AMXBans] Twoje IP: '37.47.57.103'
[AMXBans] =======================================   

CHYBA BAN ZA KULTURE NA TYDZIEN TO PRZESADA ALE JAK ONI GRAJA LEPIEJ NIZ JA I PISZE NA U@ TO NAWET NIE MA REAKCJI 

Edytowane przez Gracz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze drogi kolego - otrzymałeś wczoraj ode mnie ostrzeżenie w postaci jednodniowego bana za swoje zachowanie - wykorzystywałeś fakt, że na serwerze nie ma admina, przez co musiałam w trakcie swojej pracy wchodzić i doprowadzać Cię do porządku - otrzymałam kilka zgłoszeń od graczy w Twojej sprawie, że jesteś niekulturalny, nadużywasz czatu, wyzywasz i bezpodstawnie oskarżasz, a za to niestety ponosi się konsekwencje. Otrzymałeś ode mnie bana, który nie poskutkował niczym innym.

 

Dziś wchodzisz na serwer i robisz dokładnie to samo, a przy tym kusisz się o stwierdzenia obrażające bezpośrednio admina i cytując nazywasz go "zjebanym" - nie toleruję chamstwa, ani takiego zachowania, nie jesteś uprawniony do oceny kogokolwiek prezentując takie, a nie inne zachowanie. Gracze potwierdzają zgodnie, że jesteś kłopotliwy, niekulturalny i w pełni zasługujesz na bana, którego ode mnie otrzymałeś.


Reasumując - osobiście bym Ci go nie cofnęła w żaden sposób, tym bardziej, że nawet w prośbie o UB rościsz wielkimi literami swoje stanowisko.

Tydzień odpoczynku Ci się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mam z wczoraj ss jak wyzywales kazdego za co dostales bana na jeden dzien dzis znowu to samo mam ss z tego za co dostales bana pradopodobnie chyba ze byly inne jeszcze wyzwiska 2edxndi.jpg sory ze sie wypowiadam ale bylem swiatkiem tego i mam dowod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne :* ja bym mu dał perma bo to nie pierwszy raz jak obraża!!

nawet mnie w grze nie było a mnie wyzwał :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.