Skocz do zawartości

propozycja nr 7436723498273894428937489023


FruKtuOzO

Rekomendowane odpowiedzi

wylaczcie latarke. przed chwila specjalnie biegalem z latarka przez kilka rund i z serwera wyszla polowa ludzi :)
wylaczcie autolame z serwera. dlaczego na kazdym innym serwerze mozecie wylaczyc ta bron a na bf2 nie? przy okazji na dd2 mozecie wylaczyc :)
albo mam jeszcze lepsza propozycje skoro jest autolama to czemu nie moze byc tarczy? ja proponuje wlaczyc tarcze to jest "bron" ktora bardziej sie nadaje na serwer 4fun
dodajcie w koncu mapy.
przemieszajcie MC za duzo dustow pod rzad jest (2x po 3x).
wylaczenie smoke z vipa? 99.9% graczy nie potrafi korzystac z tej broni, jezeli jej nie dostanie z vipa na pewno go nie kupi a wszystkim ulatwi zycie.

MOZE TYM RAZEM KTOS TO PRZECZYTA I BEDA JAKIES ZMIANY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarkę wyłączyłem, co do autolamy czy tarczy nie mam zdania, a nad mapami będę pracował możliwe w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze cos sie dzieje WoW
jeszcze o jednym zapomnialem
wywalcie mapy przez ktore ludzie uciekaja tez juz gdzies bylo o tym ale oczywiscie szanowne grono administracji zajmujace sie serwerem nie raczylo posluchac graczy i ma swoje zdanie ktore jest najwazniejsze przez co serwer traci...

co do twojego braku zdania na temat autolamy cos ci napisze
na serwerze jest odznaka za walke bronia snajperska, po ktorej sie dostaje AWP, zeby nabic ja trzeba zabic 500 ludzi+inne wymogi
przychodzi sobie taki delikwent z autolama nabija odznake w pare godzin i co runde dostaje awp, to jest troszke nieporozumienie jak dla mnie

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod propozycją o usunięcie autolamy, jak i o wywalenie niektórych map.
Gdy jest mało osób na serwerze i gra się dużą mapę, gracze opuszczają serwer bo bez sensu jest szukanie się przez 2 minuty (To nie serwer Hide&Seek...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?988-Propozycje/page2[/url]
tutaj wam nowe mapy wrzucilem ktore mozecie dodac,
na serwerze wczoraj privo dodal kilka map ale mozna zmienic z amxmodmenu na 2 de_sunny i deagle5 reszta gdzies znikla? aha i na deagle5 jest nadal wlaczony vip czyli mapa jest bezsensowna :)
po raz kolejny apeluje o usunieciu autolamy lub jezeli ma zostac to proponuje dodac tarcze, skoro 4fun to juz na maxa
oraz po raz kolejny prosze o usuniecie smoke z vipa, utrudnia gre w wiekoszosci przypadkow :)

na liscie map serwera rowniez nie ma kilku dodanych przez privo

[COLOR="#00FF00"]1 : de_inferno
2 : de_aztec
3 : de_dust4ever
4 : de_mirage
5 : de_cbble
6 : de_dust2002
7 : de_tuscan
9 : de_dust
10 : cs_office
11 : cs_italy
12 : de_westwood
13 : de_cpl_mill
14 : de_hell
15 : de_dust2_long [/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]16 : cs_italy2_32 [/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]17 : cs_assault32 [/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]18 : de_rats_1337 [/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]19 : aim_ak-colt[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]20 : awp_india
21 : cs_estate [/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]22 : de_austria
[/COLOR][COLOR="#00FF00"]23 : de_cs_dust2
24 : de_eldorado [/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]25 : de_poland [/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]26 : de_csr_dust2[/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]27 : de_rats4[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]28 : fy_pool_day [/COLOR]
[COLOR="#FF0000"]29 : de_zima [/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]30 : fy_snow_dew
31 : de_dust_dew
32 : de_cold
33 : de_dust2_1337 [/COLOR]
34 : cs_deagle5
35 : de_sunny

na czerwono sa mapy na ktorych ludzie nie specjalnie graja i mozna je spokojnie usunac

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje, niemożliwe. Osobiście nadal czuję się tak bym korzystał ze swojego zwolnienia ze względu na sprawy prywatne, ale na prośbę prywatną zająłem się mapami i tym co jeszcze zostało na serwerze w propozycjach. Nie grywam na tyle BF2 by znać go od podszewki, znam tylko ogólną zasadę tego MODa. Co to "nie mam zdania" - chodziło mi raczej o całokształt by nie podejmować tego wobec całego serwera patrząc na dwa zdania, gdy ktoś chce by to zostało, np. LUZ, który na takim 4FUN był temu przeciw.

Co do mapy również nie wiem tak po prostu kiedy ktoś sobie wychodzi, bo nie gram na tym serwerze tyle ich by to sobie przemyśleć, co do de_zima jest to nowa mapa i ma być na okres zimowy, później pewnie zostanie wyłączona chyba, że opieka serwera zadecyduje by wyłączyć. de_rats4 raczej często cieszy się dużą radością mimo iż osobiście jej nie lubię, zresztą jak innych rats'ów.

Co do VIPa na mapie deagle ja osobiście miałem ją wgrać by ktoś inny wyłączył tą funkcję na niej.

Jak dostanę coś narzucone bym to zrobił to tak postąpię jednak nie będę robił tego na swoje imię by decydować za większość - będzie takie "głosowanie", że chcecie tego to mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey jezeli chcecie zeby zostala autolama na serwerze okey, ale ja nie bede wyciagal konsekwencji od ludzi ktorzy pisza "ty kur** jeb*** tylko z autolama potrafisz grac" bo nie mam zamiaru sie meczyc, dodatkowo nabijanie odznaki z AWP jest zbyt proste z ta bronia, jak komus nie idzie kupuje ta bron zeby kogos zabic, ale ok od jutra zaczne grac z autolama ciekawe czy na serwerze bedzie przynajmniej 5 osob wtedy no ale sprobujmy.
co do map to jednym ze spotkan mowie do luza wywal de_poland bo ludzie z niej wychodza i jest za duza na 5/10 osob to on powiedzial ze jest to fajna mapa i niech sie ucza. spoko niech ludzie sobie wychodza a ta 5 co zostanie niech sie szuka cala runde powodzenia. LUZA WIDZIALEM RAZ NA SERWERZE BF2, wiem ze jest wlascicielem i on ma ostatnie slowo ale jezeli nie gra tam no to na jakiej zasadzie on stwierdza ze sie fajnie na niej gra? jak na 4funie pelnym leci ta mapa moze jest okey ja mam wywalone ale na bf2 sa inne realia. ILE RAZY BYM NIE GRAL NA TYCH MAPACH CO ZAZNACZYLEM NASTEPUJE GWALTOWNY SPADEK GRACZY. myslisz ze ja to napisalem bo mi sie mapy nie podobaja? ja nawet na eldorado gram ktorego nie nawidze ale tam graja ludzie i ta mapa przyciaga graczy.

nie gracie na serwerze, pisze sie cos do was ale wy wiecie lepiej spoko ale jak chcecie w taki sposob to prowadzic to ja zaniedlugo sobie pojde bo nie mam zamiaru sie meczyc na serwerze gdzie ludzie ktorzy nie graja udaja wszechwiedzacych i najmadrzejszych.

ale spoko robcie jak chcecie tylko ze bez reklamy jedynie na kilku mapach jest wiecej niz 10 ludzi a jak beda grane mapy typu italy32 czy jakos tak albo ten rats to nigdy go nie zapelnicie.
no i oczywiscie juz nie bede zmienial map, niech sobie stoi pusty serwer, skoro wy wiecie lepiej ze na tych mapach ludzie graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rzeczy poruszane od ponad miesiac beda omawiane dzisiaj na zebraniu wy jestescie powazni? naprawde? kopnijcie sie w czolo czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa.
Admini mają za darmo goldvipa czy jak?

Jeżeli tk to poproszę o dodanie dla mnie i Fruktoozo czy jakoś tak :D

A Ciebie Bezimienny proszę o nie edytowanie moich postów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Nie . GoldVip dla admina kosztuje 5zł miesięcznie . Autokampa zablokowana , zaraz zajmę się resztą . vip z cs_Deagle5 wyłączony , nie mogę wyłączyć awp ponieważ musiałbym napisać całego nowego moda . Mapy usuniętę . Jak coś to napiszcie nowy temat nie w tym . Pozdrawiam

Edytowane przez Plumber [4k].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.