Skocz do zawartości

[BAN ✘] UB SKiLL *.*


Gracz1

Rekomendowane odpowiedzi

PISAŁEM NA U@ ZE TYP MA WH NIC ADMIN NIE REAGOWAŁ NAWET NIC NIE MOWIŁ PO CHWILI JA DOSTAJE BANA ZA KULTURE ALE JAK TYP GRA ODJEBANY **** ZWYKŁY TO JEST DOBRZE NA DEMKU WIDAC ZE COS MIAL TO BEDZIE POD SAM KONIEC DEMKA GRACZ O NICKU GIBON WIEDZIAŁ POPROSTU WSZYSTKO ADMIN NIC NIE SPRAWDZAŁ CZY COS MA A GOSC EWIDENTNIE ALBO DOSTAWAŁ INFO OD KOGOS ZE SPEKTA BO SOBIE KINO GRACZE ZROBILI ALBO MIAL PIES **** WH. I CO JA JESTEM WINNY ZE WYZYWAM JAK TAKIE **** SAME GRAC NIE POTRAFIA. NA DEMKU WSZYSTKO WIDAC NA SERWIE NIE BYŁO ZADNEGO INFA A TAKA **** WIEDZIAŁA WSZYSTKO JAK TO JEST MOZLIWE ?? I *** ZA CO JA DOSTAJE NA TYDZIEN BANA OD JAKIES SŁABEJ **** ZA TO ZE ZGŁĄSZAŁEM CITERA  ??BO JAK TYP WCHODZI I ODRAZU MA STATY 15/1 TO CHYBA JEST COS DZIWNEGO. BAN MA ZNIKNAC BO JAK NIE TO ZOBACZYCIE DOPIERO JAK WROCE TAM ZA TYDZIEN TEZ ODJEBANY JAK WY *********. A JEZELI PAN ASPIRATION JEST TAKIM **** **** TO JUZ NIE MOJA WINNA ZE ***** POZWALA NA PODPOWIADANIE  LUB GRANIE NA WH KOLEGOM. 

PS JESTESCIE ******* ******* BO PAN ASPIRATION NIE MIAL INNEGO WYJSCIA BO ***** DOSTAWAL CALY CZAS ODE MNIE TO TRZEBA BYLO SIE POZBYC NIE POZDRAWIAM ********* I BOTY NA WH TFUU *****

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reagujemy o to sie nie bój ... ale po tym co napisałeś na U@ czekasz tydzień ... "NAPSIAŁES NA U@ GIBON SZMATA LECI NA WH ALBO MU PODPOWIADACIE " nie wspominając o tym jak zes ludzi na mikro wyzywał z 15min wczesniej ...   łahaha wpierdol non stop ... łahaha ... teraz to ty juz z permem wylecisz ... narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien dostac perma bo ciagle jest banowany i nie wyciaga z tego wnioskow przyjdzie po tyg jak ban minie i dalej bedzie wzywal kazdego po kazdym banie jest tak samo fantazja dala mu tydzien temu bana ledwo zaczal grac juz wyzywa i kolejny ban wnioskuje dla tego gracza o perma dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NIE WYCIAGNE WNIOKOW DOPOKI WY NIE NAUCZYCIE SIE GRAC NORMALNIE A NIE SOBIE NA SPEKTACH PODOWIADACIE I MYSLICIE ZE JESTESCIE PRO *** KPINA 

A NA DEMKU WIDAC ZE ****  GRALA ODPALONA ALBO KTOS MU PODPOWIADAŁ TYLE W TEMACIE WASZEJ GRY LBY

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zamknąć temat i z tygodnia edytowałem na PERM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.