Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] skarga na dużo graczy


polak nie jestem winny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: polak nie jestem winny
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę :lysolek,mefedronik,zjem cie;D,ceko,nelik,prosto
3. Powód skargi:to jest tak lysolek za leis cheat który zmienia ip po banie i można wchodzić      nelik,  prosto, ceko, zjemcie, mefedronik  za bugowanie  mapy+ wstawianie klocków na spawna zombi, ogólnie to jest taki śmietnik ze trzeba posprzątac po nich 
4. Dowód rozpisany ss/demko: https://www16.zippyshare.com/v/5tGkB8II/file.html

wszystko nagrywane obs i proszę to jest moja pierwsza skarga polecam sie na przyszłość 

lub trzymajcie hltv http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1902221942-bb_magicworld.dem.zip

Edytowane przez polak nie jestem winny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nelik__ napisał:
11 godzin temu, Nelik__ napisał:

Przypal

no to prawda :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Demko zostało sprawdzone gracze zostaną surowo ukarani większość z nich za często łamanie regulaminu.

nelik --> ban 7 dni

prosto --> ban 7 dni

,ceko,  --> ban 24hr

zjemcie --> ban 24hr

mefedronik --> ban 7 dni

lysolek --> Dostanie perma jeśli op wyrazi zgodę

 

Myślę ze po tych banach zrozumiecie by nie warto łamać regulaminu, zwłaszcza ze jest ostatnio mało aktywnych adminów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ef bek napisał:

Demko zostało sprawdzone gracze zostaną surowo ukarani większość z nich za często łamanie regulaminu.

nelik --> ban 7 dni

prosto --> ban 7 dni

,ceko,  --> ban 24hr

zjemcie --> ban 24hr

mefedronik --> ban 7 dni

lysolek --> Dostanie perma jeśli op wyrazi zgodę

 

Myślę ze po tych banach zrozumiecie by nie warto łamać regulaminu, zwłaszcza ze jest ostatnio mało aktywnych adminów na serwerze.

jakim prawem rozstrzygasz ta skarge na forum skoro ty jestes tylko adminem serwera a poza tym jestes na urlopie. I sadze ze ta kara jest zbyt dluga  zwaszcza ze ostatnio srednia osob na serwie to 5 osob  z czego to my  

 

Edytowane przez Nelik__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nelik__ napisał:

jakim prawem rozstrzygasz ta skarge na forum skoro ty jestes tylko adminem serwera a poza tym jestes na urlopie. I sadze ze ta kara jest zbyt dluga  zwaszcza ze ostatnio srednia osob na serwie to 5 osob  z czego to my  

 

soreczka ale jest tesz więcej osob ktore teraz grają a wy ten regulamin łamiecie zawsze gdy nie ma adminów trzeba się pogodzić i przyjmować to co ci dają (zawsze mogą przedłużyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.