Skocz do zawartości

[UB ✔] Ban czy nie ban? Help


Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

W bansie nic nie ma, więc chyba serwer nałożył ci zbanowane IP :D

 @SNICKERS poradzisz coś? ? 

 @Joanna czekać. 

Edytowane przez K4PP4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobic ? :)

 

 Adas esperal,
reset kompa reset rutera, jak nie pomoze przeinstaluj cs jak nie pomoze to sie odezwij tu w temacie, jak pomogło to tez napisz zeby mozna było zamknąć temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zresetowałaś routera, po krótkim odstępie czasu ten sam adres możesz mieć.  Ale to wina serwera jeśli czasami za długo łączy kogoś. Zobacz czy teraz możesz po chwili przerwy wejść a jak nie walnij archaiczny restart komputerka :firedevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga, reset routera, i komputera ,przeinstalowanie tez nie. Co mam zrobić? Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joanna jaką masz wersję Counter Strike 1.6? jeśli masz starszą to właśnie dlatego nie możesz wejść i ci pokazuje że masz bana 

o to link jeśli masz inną wersję i pobierz Counter Strike 1.6 v43 https://cssetti.pl/download  jeśli problem nie minie to już nie moja sprawa 

 

jeśli pomogłem to Pozdrawiam

KoRrNiK,
xDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wczoraj wszystko, serwer, FTP, Logi i nigdzie nie mam zbanowanego tego IP/SID/Nicku.  :D 

Wejdź w konsole wpisz connect 145.239.239.244:27015 :D i prześlij mi  NA PW  całą zawartość konsoli z błędami .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.