Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Edycja 50 LVL ?


Zuzza

Edycja 50 lvl  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki EXP ?

    • Normalny exp do 50 LVL
      16
    • Poziom z przedmiotów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka naklejka

Pytanko do was co byście chcieli na edycji 50 lvl ?

 

Czy normalny exp do 50 lvl czy żeby poziom był brany z przedmiotów tzn:

Hełm +5, Zbroja + 2, Miecz + 3 = 10 poziom lub 20 ?

Dzięki temu nie trzeba było by tyle expić, i nowy gracz mógłby dostać od kogoś jeden czy dwa przedmioty i będzie posiadać już jakąś fajną broń.

 

Zagłosujcie w ankiecie co byście woleli bardziej, oraz w postach poniżej możecie pisać to co byście chcieli na serwerze a każda propozcyja która będzie mięć więcej niż 4 plusy zostanie rozpatrzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na edycji 50lvl grało się o wiele lepiej dla mnie jak i dla innych graczy,

lecz exp mógł by być łatwy ale żeby eq robiło się trudnej do tego dodać te długo wyczekiwane pety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co powiecie na to że 50 lvl to troche mało jak dla mnie i po tyg jak ktoś wbije to będzie mu sie troszke nudziło ja bym dodał np jakis duży lvl max i co np 1 lvl zwieksza sie o ileś dmg z danej broni a co 5 lvl zwieksza sie ammo a co 10 lvl zwieksza sie szybkostrzelnosć lub inne pierdołki to tylko dla przykładu kolejność dowolna oraz ja bym dodał np coś ala timer do ulepszania itemków że np jak chce sie ulepszyć to klika sie ulepsz przedmiot ale to zabiera x czasu np przedmiot ulepszy sie za x godz przegranych na serwie bądz ogólnie ileś godz tak żeby nie było za łatwo ani za trudno itemki by były do zdobycia na średnim poziomie ale żeby ulepszenie zabierało by czas :v takie 2 propki ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na nową edycje.

Dodanie/zmienienie map bo te już są nudne i jest ich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Napisze dwie propozycje dot nowej edycji serwera.

 

1. Nowa edycja możliwość zrobienia klanu dopiero po upływie tygodnia/dwóch tygodni.

2. Kolejna opcja to przywrócić luzaczki kupno za sms/przelew/psc pod /usługa jak dawniej.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to

1. znerfienie grzybki albo sklep za kamienie mocy 

2 . wzmocnienie klanu (więcej lvl) i może mniej kosztu na klan bo 1m rpg samemu zbierać to (problem)

3 zrobienie klanu po 2 tyg. po nowej edycji 

4. więcej  korzysci dla vipa taki jak np zwiększona szybkostrzelność albo punktów vip aby np można ulepszyć szybkostrzelność więcej dmg,więcej hp,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takkkkkkkk <3

Niech wraca edycja z 50 lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albertd  proszem ciem dodała byś to? np ulepszanie broni za RPG oraz TOKENY (napisane niżej) i ulepszać lvl broni oraz dodanie jakiś  skinów np do krowy mini gun do awp ASIMOV itp. a pro po ulepszania broni to tak max do 10 lvl i w ulepszaniu dodać np:

 

EXP 0/10

Szybko Strzelność 0/10

Szybkość przeładowania

Drop 0/10

Doładowanie amunicji 0/10

Więcej ammo 0/5 czemu 0/5 jeśli mamy broń AK47 i mamy 1 lvl ammo to dodaje nam +10 ammo i tak dalej z kolejnym levelem ammo +10

 

i też do ulepszania musi być jakaś szansa że sie nie ulepszyła broń bo wtedy by była zbyt łatwa gra i dodanie TOKENÓW dzięki którym można ulepszyć broń można je będzie wydropić ze skrzyni umarlaka, JackPota i zdobyć na OXie.

 

a teraz coś dla V.I.P

 

o 10 bloków więcej  

szansa o 10% na ulepszenie broni

o 5 lvl więcej do ulepszenia czyli tak jak tutaj:

 

EXP 0/15

Szybko Strzelność 0/15

Szybkość przeładowania 0/15

Drop 0/15

Doładowanie amunicji 0/15

Więcej ammo 0/10

 

Pozdrawiam :D 

@Albertd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj już ją XDD bo nie mam co robić @Albertd

:D

KoRrNiK,
Albert tego nie zrobi w godzinę // Dajcie mu czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alii zrób tą edycje po oxie bedzie dużo ludzi fajny starcik :)

KoRrNiK,
Albert tego nie zrobi w godzinę // Dajcie mu czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 19:35, MeFeDrooNiK napisał:

Propozycja na nową edycje.

Dodanie/zmienienie map bo te już są nudne i jest ich mało.

Co do mapy jeżeli będziecie chcieli mogę zrobić jakąś mapę tylko potrzebował bym jakiś propozycji jak by ona miała wyglądać.

 

 

 

A co do edycji wpadłem na pomysł że skoro jest biolog to można dodać też polowania na zombie oraz metiny.

Można także dodać misję na oddawanie ulepszaczy oraz dodać artefakty które by dropiły z metinów Jackpota oraz by się dostawalo je za wykonanie misji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.