Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]STADIA - Możliwość grania w najnowsze gry w 4K i 60FPS na ULTRA na każdym sprzęcie! Nawet gównianym!


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
 

Czy słyszeliście może o wdrażanym przez firmę Google programie o nazwie STADIA? :reading:

Jeśli nie to Wam powiem co to jest - to program, który pozwoli każdemu prawie użytkownikowi na świecie grać w każdą grę w ustawieniach grafinczych ULTRA w 4K i w 60FPSach bez różnicy jakiego kompa będziesz mieć ?
Wystarczy mieć tylko dobry szybki internet.

 

Ma to wyprzeć całkowicie sprzedaż konsoli z rynku.  Jak sądzicie? Ma szansę przyjąć się to w Polsce?

Bo nie oszukujmy się ale żeby teraz pograć w najnowsze gry w rozdzielczości 4K na najwyższych ustawieniach graficznych w 60 Klatkach na Sekundę to żeby uciągnąć taki udźwig trzeba mieć sprzęt za minimum 10 tysięcy złotych,  a tutaj będziecie mogli mieć gówniany komputer i dalej będziecie mogli grać w najnowsze gry i to jeszcze w 4K w 60 klatkach.  Tylko szybki internet wystarczy.  Więc jak sądzicie? Czy ma to szansę wejść w Polsce? Jeśli wejdzie ten program w życie w Polsce to czy zmniejszy to sprzedaż konsol jak Xbox i Playstation?

Moim zdaniem
jest to przyszłość gamingowa, bo w końcu rodzice dzieciaków nie będą musieli wydawać milionów na nowe kompy i nowe konsole.

A
le nie moge pojąć jak to będzie działać - przecież miliony ludzi będą chcieli się podłączyć aby zagrać w najnowszą grę - to chyba nie będzie to za darmo bo jakby to firmie się oplacało? Myślę, że usługa będzie w stylu Płatnej Subskrypcji.


Czekam na Wasze komentarze.

Więcej przydatnych informacji tutaj:


Myślę, że jest to przyszłość gamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne odbieranie własności ludziom nic więcej, era wypożyczenia wszystkiego... Telefon na abonament, samochód w leasing, życie na kredyt. Przyjdzie dzień że to wszystko padnie a ludzie zostaną z niczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie odbieranie własności? xDDDDDDDD

Ilu ludzi w Polsce stać aby zakupić sprzęt zdolny pociągnąć każdą grę w ULTRA detalach w 4K i 60FPS? Ilu? Może 5%.

Ten program uważam za świetny, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi - mniej zamożni ludzie będą mogli skorzystać z najnowszych technologii płacąc niewiele!

Osobiście jestem BARDZO ZA tym programem i cieszę się, że takie coś powstało, i że zajęła się tym poważna firma GOOGLE.

TO NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, lecz wiesz jaki jest obecny stan sieci w Polsce?

 

"Stadia will also work at 1080p Full HD resolution, which should require a connection closer to 20 Mbps."

 

1080p 30fps = 20Mb/s no to teraz wyliczmy sobie 4k 

 

2160p 30fps =  wykładniczo będzie 40Mb/s powiedzmy że poleci jakaś większą kompresja no to dajmy 35Mb/s

 

2160p 60fps = no i tutaj mamy jeszcze więcej danych do przerzucenia dajmy zatem sobie 45Mb/s 

 

 

SpeedTest-styczen-2019-ogolny.jpg

 

Średnia prędkość w Polsce 80Mb/s 

 

Pakiet 50Mb/s w INEA

85zł/brutto miesiąc kosmiczna cena wręcz przesadna. 

 

Teraz sprzęt:

Żaden modem czy też router od usługodawcy nie da rady w sposób przyjemny rozdzielać ruchu 45Mb/s mówię o standardowych domowych warunkach. Komputer lub wiecej, kilka telefonów, telewizor lub telewizory, coraz częściej jakiś dysk sieciowy jakiś Xbox lub inną konsola. 

 

Zatem doliczmy router który udźwignie taki ruch 

1300/1500zł

 

Dostęp do Google Stadia będzie pewnie oscylował w granicach 20/25$ kurs dolara na dziś 3,83

22,5 x 3,83 = 87zł w Polsce wejdzie jeszcze podatek i standardowe robienia ludzi z naszego kraju w konia więc śmiało licz 100zł miesięcznie. Znając życie to będzie dostęp podstawowy z ograniczoną biblioteka gier.

 

12x 85zł =1020zł

12x 100zl = 1200zł

1020 + 1200 + 1300 = 3520zł w pierwszy rok

2220zł rocznie 

 

Padnie sieć no to pograne. 

 

 

Masz rację! Tanio jak barszcz xD

 

 

 

 

 

Screenshot_20190401-170915_Drive.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , ja mam internet 600/600 za 85zł więc jak dla mnie to nie będzie drogo.

Mój internet --> https://bialnet.com.pl/internet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że to akurat kosmiczna cena jak za 50Mb/s

 

Różne bywają konfigurację sieci w domu, mało kto posiada światłowód w domu chociaż to bardzo zależy od regionu nawet samego miasta.

 

Ja przykładowo mam 3 rury 1Gb/s od trzech różnych dostawców, na terenie Łodzi koszt jednej takiej rury to 400/500 zł netto musiałbym w fvat zerknąć aby podać dokładną wartość. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.