Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na Aspirato


Zujekamien

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: Zujekamien
DATA: 25.03.2018
MAPA: de_kabul_32
NICK ZGŁOSZONEGO: Aspiratio_Crew
IP/SID ZGŁOSZONEGO: -
OPIS SYTUACJI: Wchodzę na serwer i Aspiratio naskakuje na mnie bez powodu, niby, że rozgaduje, że mam z Nim kosę i grozi mi, że mnie wyjebie, że zbanuje. Poproszę o jakiekolwiek dowody,
o to żebym Cię zwyzywał, poniżył czy jakkolwiek naruszyłem regulamin. Kiedyś to samo bez powodu naskakiwał. Jedyne co to zapytałem gościa czy grasz i dopowiedziałem, że nie przepadam za Tobą i tyle...
Nie widzę w tym nic złego. Czy ten gość jest nietykalny na serwerze, czy jak, że pozwala sobie na takie zachowanie?
DOWODY/ŚWIADKOWIE: CAŁY SERWER, PRZED CHWILĄ - GROŹBY, BEZPODSTAWNY BAN

PS.

Ponadto takie słowa na serwerze jak "nie słuchajcie go, pierdoli głupoty" to chyba niestosowne u admina...i ciągle prowokuje "jak tego zujekamienia, to zbanuje..." bez żadnych konsekwencji teraz na trainie...

Edytowane przez Zujekamien
 Son Goku,
jakieś dowód w postaci screena lub dema ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem na serwer nikt nic nie wie .  Braku dowodów / nagrań /ssów /rozmów .

Proszę indywidualne spory ( JAK TAKIE SĄ ) załatwić prywatnie a nie na serwerze .



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nawet nie wiem o co ci chodzi to taka juz druga twoja sytuacja dzisiaj sam sie dowiaduje ze zujek rozpowiada ze mam znim kose jak ja go widze raz na ruski rok ...a druga to z niedawna bo zawsze jak @ProToTyp wbijał tez gadał ze zaraz pewnie bana wylapie bo protek go nie lubi nie wiem o co mu chodzi to jakis dziwny gość ...

 

 

 

zacznij brać mniej lub alko przyhamuj .... bo naprawde dziwnym facetem jestes bez obrazy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem Ciebie w ogóle Aspiratio... nic do Ciebie nie powiedziałem , nic o Tobie złego nie mówiłem, tylko ktoś zapytał czemu pytam o Aspiratio to odpowiedziałem " no nie przepadam zbytnio" i tyle...koniec kropka na Twój temat, wchodze na serwer i panoszysz się jak nie wiadomo kto, cały serwer słyszał, patrzę demko niestety nie ma głosowych ( bo tylko w ten sposób się do mnie odzywałeś )... ale widzę, że w tym samy czasie byli : KILL, smieszny, HTH - Pigula, blant... i słyszeli jak się odgrażasz, mówiłeś "ten Zujekamien pierdoli głupoty, nie słuchać go" "wypierdole Cie zaraz" , a ledwo powiedziałem "jak CI mogę odpowiedzieć, jak Ty bez przerwy nawijasz" poza tym te sytuacje które podajesz były sprzed roku? Proszę powiedz mi na jakiej podstawie dałeś mi tego bana z tym powodem?

"zacznij brać mniej lub alko przyhamuj .... bo naprawde dziwnym facetem jestes bez obrazy ..." - że co? XD

Edytowane przez Zujekamien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodem jest 5 minutowy ban z bezpodstawnym powodem.

 Luczyn,
Temat zamykamy brak ssy,demka na admina
Mateuszek,
to nie jest dowód na ta skarge. Tyle ode mnie nie ma screena. I skarga nie słuszna. Bana mogłeś dostać na 5 min z powodem Ping.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Mateuszek,
Od tego jest OP 4FUNA żeby decydować o tej skardze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
Zujekamien - proszę o powstrzymanie zbędnych uszczypliwości i niepotrzebnych komentarzy względem graczy i adminów ( też tego doświadczyłem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [ODRZUCONA ✘] Skarga na Aspirato
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.