Skocz do zawartości

LoOke

 Admin CS 1.6 [4FUN]
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Dotacje

    0.00 PLN 
  • Wpisów na czacie

    33

Treść opublikowana przez LoOke

  1. Myślę że niektórych graczy mogloby to zniechęcić
  2. Lepiej nie dodawać zer 🙂 Na rangę rekruta jest obecnie 300 fragów a po dodaniu dwóch zer było by 30000 😁
  3. Witam wszystkich LUZaków na forum 🙂 Nick: LoOke Opis propozycji: Propozycja zmiany którą składam dotyczy rang przyznawanych na serwerze za zdobywanie fragów. Chodzi o to że rangi mogłyby być nieresetowane ( lub np. raz na rok 😁 ) bo wydaje mi się że restart co miesiąc to zbyt często, a wiadomo trochę tych rang i zabójstw do uzbierania jest więc myślę że gracze czuli by się bardziej zmotywowani do grania i ich zdobywania 🙂 Patrząc na ilość killi też cieszy się mordka i po prostu jest to zawsze jakiś prestiż. Śmiało się wypowiadajcie i zobaczymy co z tego będzie 👍 Pozdro 👊 Materiały poglądowe (screen, filmik, link): nie bardzo jest tutaj coś dodać 😉
  4. Zawsze można wyłączyć ruletkę na te mapy lub na stałe 🙂 Ogólnie ruletka wymaga trochę poprawek 🤔
  5. Witam. Odnośnie zmian to jestem za wgraniem map takich jak : - cs_max - fy_pool_day - oraz coś typowo z AWP Odnośnie map takich jak ratsy i kosy to nie moja bajka
  6. W odpowiedzi na podanie kolegi: Na plus: - Wiek - znany na serwerze - staż - doświadczenie Na minus: - slaba aktywność na forum ( wierzę że będzie lepiej :p ) - no i te dwa bany o których wspomnial @ Tomass ( bylo minelo i oby nie wrócilo :} ) Podsumowując jestem na TAK
  7. Nick: LoOke Nazwa rangi: Admin CS 1.6 (4Fun) Link do potwierdzenia:
  8. LoOke

    Siemanko

    Siemano i życzę miłej gry
  9. Super prace Kultowa gra, w którą gra mnóstwo osób w różnym wieku i nie liczy się tutaj grafika itp. ale dobra zabawa
  10. Super prezentacja, do Gdyni daleko nie mam i chętnie odwiedzałem czasami Pozdro
  11. Trochę suche, jak pięty Cejrowskiego hehe
  12. LoOke

    Dowcip :)

    Poszedł młody cygan do wojska i po dziewięciu miesiącach dostaje telefon - Halo, synu twoja żona urodziła - Syn czy córka? - Brat hehe
  13. LoOke

    Kawał o cyganie

    Dlaczego cyganie lubią dywany? - Bo łatwo je zwinąć
  14. LoOke

    Witam Wszystkich

    Witam Wszystkich graczy. Mam na imię Adrian i pochodzę z województwa pomorskiego, interesuję się CS 1.6 a mój ulubiony serwer to 4FUN. Na serwerze gram od jakiegoś czasu, skusiło mnie to że znam sporo osób z poprzedniego serwera i tak spróbowałem zagrać tutaj i mi się spodobało. Na serwerze panuje świetna atmosfera i przyjemnie leci tu czas. Pozdrawiam Was
  15. LoOke

    [♻] Glosowanie

    Ok, przepraszam za nieuwagę, limit na stronie głosowania wyczerpany, mój błąd przepraszam za zamieszanie
  16. Przepraszam ale u mnie na miejscu wpłatomat ma awarię i na koncie pozostało 5 złociszy które tutaj wpłacam Pozdrawiam wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 1235zl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.