Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Ostrzeżenie? Za co?


ola :>

Rekomendowane odpowiedzi

Na kogo składam skargę, a raczej błąd? @PsychoFan CSLdostałam ostrzeżenie za wypowiedzenie się w podaniu NA REDAKTORA, Mateuszu, jesteś moderatorem tyle czasu.. Nie znasz regulaminu? Ja przytoczę dokładny jego zapis:

 

8.9 Wypowiadać mogą się osoby posiadające rangę admina (wzwyż) na danym serwerze lub z innego serwera pod warunkiem regularnej gry na nim. Wypowiedzi osób będących na urlopie, posiadające wspomniane rangi, nie będą brane pod uwagę.

 

 

Otóż, według mnie są to słowa skierowane na PODANIA O ADMINA! "... Na danym serwerze lub z innego serwera pod warunkiem regularnej gry na nim..." Mateusz, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Oczywiście, na samym początku, by się upewnić, czy faktycznie mam rację, napisałam do osoby, która ten regulamin tu wstawiła. Otrzymałam odpowiedź: "Od admina w górę na serwerze." NA SERWERZE, NIE W REDAKCJI. 

Dlatego ostrzeżenie jest według mnie i regulaminu, niesłuszne. 

@KoRrNiK, @KAPITAN SOWA czekam na jakąś wypowiedź z waszej strony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Skarga słuszna jak dla mnie moderator który nie zna dobrze regulaminu powinien zyskać degrada ze stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie cofnę. @PsychoFan CSL pisałem Ci wczoraj za takie coś warm?? A ty mi odpisałeś, stosuję się do regulaminu. 

8.9 Wypowiadać mogą się osoby posiadające rangę admina (wzwyż) na danym serwerze lub z innego serwera pod warunkiem regularnej gry na nim. Wypowiedzi osób będących na urlopie, posiadające wspomniane rangi, nie będą brane pod uwagę.
na danym serwerze lub z innego serwera pod warunkiem regularnej gry

Redaktor to serwer??? Pozdro 600

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoRrNiK to trzeba w regulaminie zrobić że od Moderatora do Grafika obowiązuje że każdy użytkownik może wypowiadać w podaniu ja mam serce i przynaje się do błędu użytkownikowi @ola :> sciagam ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.