Skocz do zawartości

Propozycja - nowa ranga Global Moderator


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

Opis propozycji:Moja propozycja polega na tym, że można by zrobić rangę Global Moderator która na pewno by się przydała na forum najbardziej pracowitemu moderatorowi jako nagroda sami może cie napisać na dole czy jesteście za czy przeciw i komu najbardziej by się należała mój głos daje. @PsychoFan CSL
Link pomocniczy: 

ranga.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PsychoFan CSL napisał:

Jak dla mnie spoko propozycja z tą rangą ale dlaczego ja zostałem wybrany za głos ? :d

 

Ponieważ według mnie robisz najwięcej na tej sieci widać to między innymi po tym. :) 

image.thumb.png.d6f2d15ab7768934695b99273a374ce6.png

 

image.thumb.png.b7990a6f9cff18b900066cbf648ca37c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbędna rzecz. Czym się będzie różnić osoba z global moderatorem od zwykłego? Nie ma potrzeby takiej rangi. W przypadku redaktorów/adminów wyższe rangi są przydatne to uporządkowania pracy, pilnowania pracy adminow  jakiegoś podziału obowiązków (tutaj głównie mówię o redaktorze naczelnym). W przypadku global moderatora to nie ma czego pilnować bo jest regulamin i tyle. Z tego co widzę  to ranga ta jest tylko po to żeby ego czyjeś połechtać i nic więcej. 

 

@ELOO MELO ma moderatora. Ma rangi na jakie złożył podanie więc po co robić jakieś rankingi. Masz range to starasz się ją wykonywać jak najlepiej, po co jakieś nagrody za to w postaci dodatkowych rang? To, że ktoś robi coś dla sieci to też dlatego, że ranga mu narzuca, że czas ma poświęcić. 

P.S punkty reputacji i ilość postów nie świadczą kto ile robi dla sieci bo równie dobrze mogą to być spam posty które nic nie wnoszą. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzicie tej rangi to według was na jaką rangę by zasługiwał. @PsychoFan CSL

CZERWNI MOŻE WYPOWIECIE SIĘ. ?

@SNICKERS @KAPITAN SOWA @`smile. @KoRrNiK @NWN_LUZ

Edytowane przez ELOO MELO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ELOO MELO ale po co dodawać jakieś bezsensowne rangi w ramach "nagrody"? Praca którą Psycho wykonuje jest jego obowiązkiem póki posiada tą range, idąc Twoim tokiem myślenia to jeszcze zróbmy rangi dla najlepszego admina miesiąca, najbardziej banowanego i największą amebe.. nie zaśmiecajmy forum takimi pierdołami.. Gdyby Global Moderator miałby opiekować się Moderatorami (obserwować ich prace, przydzielać konkretne działy do moderacji) to okej, ale w formie nagrody? Trochę fuck logic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeżeli by miała powstać ta ranga muszą być jakieś tam kryteria co ma robic GM i wgl bo nagroda za coś to troszkę dziwnie tak za nic dostać rangę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widzę sensu dzielenia się działami przez modków co jest równoważne z moim sceptycznym nastawieniem do,, gm". Moderator jest na forum i ma czas to ogarnie na szybko, bo ma range,, na całe forumb". Wtedy jak kogoś dłużej nie będzie to ten dział będzie zasyfiony do powrotu osoby której to przydzielono. A funkcja modka raczej jest cierpliwa (lepszego określenia nie mam), czyli jeśli coś powisi dłużej otwarte to nic się nie stanie, bo można zamknąć późnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może od razu zrobimy ze sto rang??? Junior Właściciel, Junior Opiekun, Junior Moderator, Junior BL i jeszcze więcej...

 CZOKOMOKO,
Ale im powiedziałeś kozak naucz mnie pls.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Propozycja - nowa ranga Global Moderator
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.