Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]bana


abc

Rekomendowane odpowiedzi

Connecting to 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.
 

 

od wczoraj nie mogę wejść , na inne serwery problemu nie ma a tutaj cały czas . Czekałem godzinę nic , dziś wróciłem z pracy chce  grać a tutaj dalej problem . Na amx bana nie mam bo jest napisane ze wszystko z moim ip ok . Więc jak toś może to pomóż :) 

@kreglas @Caff @SNICKERS @JOKER XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj ip i sida to @SNICKERSpomoze. A nastepnym razem jak full server bedzie zaznacz tam opcje dolacz jak tylko pojawi sie slot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

193.0.211.23
STEAM_0:1:460846027  
Jeśli coś to Bana w Plikach FTP brak @SNICKERS @NWN_LUZ Pewnie w Konsoli się znajdzie ;) 

@abc zobacz jeszcze teraz, jeśli nie to musisz czekać na Chłopaków :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ligaliero napisał:

Daj ip i sida to @SNICKERSpomoze. A nastepnym razem jak full server bedzie zaznacz tam opcje dolacz jak tylko pojawi sie slot

 Na serwie nie było full tylko 27 ludków , więc nie katowałem  klawisza aby wejść . @JOKER XD dalej nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abc niestety ja Ci nie pomogę ponieważ nie mam dostępu do konsoli, @SNICKERS @NWN_LUZ dajcie pograć koledze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@abc nie wiem czy to możliwe tutaj ale spotkałem się z takim przypadkiem, że po dostaniu bana za reconnect w momencie kiedy dostałeś go załóżmy na 15 minut a wszedłeś znów po upływie 14 minut ban raz że się odnawiał a dwa robił się dłuższy :P i tak w kółko do maksa gdzie maksem był 1 miesiąc xD

 

pomagało:

zmiana IP

proxy na czas blokady IP

 

pomagało ale nie zawsze:

odświeżenie sieci z poziomu consoli windowsa tylko teraz nie pamiętam komendy

reinstall gry / nowa instalacja w innej lokalizacji (trzeba ogarnąć rejestr)

 

ale najlepiej żeby to @NWN_LUZ ogarnął z poziomu consoli serwera : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kreglas napisał:

@abc nie wiem czy to możliwe tutaj ale spotkałem się z takim przypadkiem, że po dostaniu bana za reconnect w momencie kiedy dostałeś go załóżmy na 15 minut a wszedłeś znów po upływie 14 minut ban raz że się odnawiał a dwa robił się dłuższy :P i tak w kółko do maksa gdzie maksem był 1 miesiąc xD

 

ALe ja grałem i była zmiana mapy na offica , wywaliło mnie i właśnie później zobaczyłem że mam bana , więc  odpuściłem a dziś po pracy chce zagrać a tutaj dalej banik :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@NWN_LUZ @abc to samo miał Orzeł jeżeli to pomoże szybciej rozwiązać problem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra , temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.