Skocz do zawartości

Pożegnanie SNICKERS


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

No cześć,

Szczerze to nie wiem jak to zacząć, ale jakoś trzeba, więc witajcie. 

Było miło, życie się toczyło, jakoś to szło, aż w końcu coś wyszło. 😁

Jak widzicie nie ma mnie ostatnio za dużo, nie będę szukał wymówek, po prostu praca, dom, życie i czasu nie wystarczy na wszystko. 

Chciałbym Wam serdecznie podziękować za 7 lat wspólnej zabawy. Nie zawsze bywało kolorowo, a to na serwerze a to w życiu, ale jak to w grze, jak to śpiewał Zenek 

"Los chce ze mną grać w pokera,

Raz mi daje raz zabiera

Ja za swoim szczęściem biegnę w świat

Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają

Los przekorny znowu miłość da".

 Dzięki wielkie @  Tomek^^  i żonka za zwerbowanie, @  Privo , @  Boziak. , @  NWN_LUZ , @  Bodex  za cierpliwość i naukę, @  JOKER XD , @  Lewandowski , @  Cre[A]tOr , @  Kujawska ! . , @  OstraChilli. , @  ProToTyp , @  Klaun Szyderca , @  GiboN , @  G!MEL , @  AUREL ]:-> , @  kreglas  (nie wiem kogo tam pominąłem, przepraszam) za zloty, rozmowy, super imprezy. 

 

PO 7 latach nie jest łatwo, poznałem wielu fajnych ludzi, wartościowych, dobrych 😁 @  TheNegativeOne. , @  Tajemnica , @  kieras  dzięki wielkie za przegadane godziny, spotkania 😁

 

Ogólnie nie jestem dobry w tego typu sprawach więc trzymajcie się ciepło 😁

 Tak na odchodne dobry stary tekst 

"Żegnam was, już wiem

Nie załatwię wszystkich pilnych spraw

Idę sam, właśnie tam gdzie czekają mnie

Tam przyjaciół kilku mam od lat

Dla nich zawsze śpiewam dla nich gram

Jeszcze raz żegnam was"

 

P.S. @  Karyyyna18 wybacz, dziękuję za towarzystwo na CB 😁

Pozdrawiam,

SNICKERS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Cię batonik brakować i Twojej pozytywnej energii 😔 ale mam nadzieję że za niedługo nas odwiedzisz albo spotkamy się na którymś zlocie 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo powodzenia w życiu prywatnym Snickersik, odwiedzaj nas często bo tak super osób jak Ty jest mało. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwej drogi już czasss mapę życia w sercu maszzzz jesteś jak młody ptak 😭🥺🤙 trzymaj się szefie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wielka szkoda że odchodzisz, tak czy inaczej kontakt pozostaje i pamiętaj że masz do czego wracać : ) więc gdybyś znalazł czas to wpadaj czy to na forum czy na serwer zawsze znajdziesz wsparcie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Snickers za wspólne lata grania, gadania no i imprezowania ;) Pamiętnego paintballa na zlocie pewnie nie zapomnisz do końca życia a film pewnie gdyby był na YT to dzisiaj miałby mln wyświetleń ;) Powodzonka i wpadnij kiedyś nas odwiedzić na zlocie bo trochę ich mamy w roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@  SNICKERS dziękuję za wszystko, za rozmowy, za wielokrotną pomoc. Dzięki takim ludziom ja Ty Gracze chcieli tu być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj aj jaka szkoda że odchodzisz ! Trzymam za ciebie kciuki i za twoje plany :) będzie mi ciebie brakować tutaj :( Trzymaj się szerokości! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.