Skocz do zawartości

[Rezygnacja] Average,'


Average.`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

[FONT=Comic Sans MS] Z dniem dzisiejszym 03.11.2017 chciał bym złożyć rezygnacje z powierzonej mi funkcji Administratora GO MODA.
Dziękuje za możliwość wykazania się jako admin ;)
Powodem owej rezygnacji jest brak czasu. Jak wiele osób wie w tygodniu się kształcę nie mam dostępu do komputera , tak też teraz nie mam czasu na weekendy ( Pracuję zarabiam żeby wziąć dziewczynę na wakacje ) czas wyjątkowo znalazłem gdyż dopiero dogadałem się co do pracy i od następnego weekendu zaczynam na stanowisku kelnera
Proszę tak że o odebranie flag na arena v1,v2 dm no i go mod ;) Tak więc też dziękuje i powodzenia w dalszym rozwoju serwerowni ;) [/FONT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci Paweł za całkowitą pomoc w rozwoju i pilnowaniu serwerów na których byłeś adminem.. Każdy ma swoje sprawy prywatne , które są bardzo ważne i wiadome , że trzeba z czegoś zrezygnować.. Także powodzenia !! Wpadaj do nas często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na ts'a czasami do mnie wpadniesz ? :C No I Trzymaj się Cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci za angażowanie się w serwer gomod, pilnowałeś go często ale każdy ma swoje sprawy prywatne. Trzymaj się mocno :) jeżeli będziesz chciał powrócić pisz lub wbij ts :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że idziesz w moje ślady, nie polecam roboty chociaż ma swoje plusy, ale mało ich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na [Rezygnacja] Average,'
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.