Skocz do zawartości

Niesprawiedliwy perm


DIILer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: DIILer
Admin, który dał ci bana: NWN_LUZ
Powód Bana: obraza
Dowód w postaci dema/screena: [url]https://zapodaj.net/3051d8dabb036.bmp.html[/url]
Data, Godzina otrzymania bana: 25.04.17, po 20;
Twoje IP/SteamID: IP 83.28.91.39
Komentarz: No dostałem bana za obrazę, fakt należało mi się, ale proszę o unbana z racji tego, że nie wytrzymałem psychicznie bo gdy ja się produkuje na serwerze itp. to jakiś "Noname" o nicku Speei czy jak mu tam nie potrafi wykonać prostej czynności jaką jest podłożenie paki na bs'ie co jest dla mnie niezrozumiałe. Chyba każdy wie gdzie jest wieża od strony respa tt na mapie css_cbble gdzie jest idealna miejscówka dla snipera. O ile mi wiadomo na waszym serwerze jest obowiązek wykonywania celi, więc dlaczego wyżej wymieniony nonskill kampii niemalże cala rundę na swoim respie?.
Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż dostałem perma za obrazę zwykłego gracza , nie admina. Regulamin mówi nam,że za poważne ubliżanie dostaje się bana max do 1 tygodnia. Punkt 5.2
[url]https://zapodaj.net/2b7bc237be597.bmp.html[/url]
Wydruk z konsoli: - no nie ma no :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taryfikator jest ogólnym wyznacznikiem jednak to admin decyduje o długości bana - a bana dostałeś od samego właściciela sieci, więc on tak czy siak ma decydujący głos nawet jeśli o ustalenie długości bana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po co ten cały regulamin skoro i tak admin/właściciel gdy zdarzy się okazja to wlepi perma typowi co dajmy na to reklamował inną sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie admin powinien choć trochę sugerować się tym taryfikatorem a tym bardziej właściciel, mówisz że to admin określa ramy czasowe bana - rozumiem, więc dlaczego LUZ nie dał bana np: na 2-3 tygodnie, a nie od razu perm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciężko mi jest określić dlaczego taki czas dał skoro nie wiem co zostało przez Ciebie powiedziane na serwerze. Osobiście sam już nie raz dawałem i widziałem jak inni dają permy za słownictwo użyte przez inną osobę, więc mogę powiedzieć, że nie jest dla mnie zaskoczeniem, że takie coś się teraz zdarzyło.

P.S. Nie piszemy dwóch postów pod sobą, używamy opcji edytuj.

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.