Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na tą dziewczynkę nusię czy jak jej tam


Ragnar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Ragnar Lothbrog
Godzina, data zdarzenia: po 16;50 dzisiaj
Mapa: aim map jakoś tak ( nie pamiętam dokładnej nazwy mapy ) ale to chyba aim max v3
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Nusia;) czy jakoś tak ( każdy zapewne wie o kogo chodzi )
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: skarga dotyczy zachowania ,, adminki" więc raczej nie trzeba ip ale jak będzie potrzebne ogarnę i wyślę na pw
Opis sytuacji: 2 graczy płakało że to 1 na 1 i svip jest zbyt op to sobie pogadali i poszli . Ja zacząłem skakać nad skrzynką żeby zobaczyć gdzie jest przeciwnik , akurat moim przeciwnikiem jest nusia to skoczyłem i trafiłem ją za 110 ( miała 120 hp ) i wyjechała z takim tekstem do mnie : jeszcze wyżej skacz . Ja jej natomiast odpowiedziałem ,, dobra nie płacz " nie użyłem z początku obraźliwych słów ani nic a ona po kilku sek powiedziała na mikro że nie potrzebuje admina na takie gówno jak ja , czy jakoś tak... . Ja odpowiedziałem dostałaś admina i myślisz że ci wszystko wolno itp.. . I w tym momencie zabito mnie i obraz poszedł na nusię , zobaczyłem że stoi w miejscu , to już wiedziałem że mi bana daje czy coś w tym stylu bo ktoś powiedział jej prawdę . I dostałem na 30 min bana i zacząłem jej obrażać bo się wkurzyłem , ale wcześniej nie używałem wulgarnego słownictwa do niej . Pomijam już jej zachowanie które miało miejsce wczoraj , gadała przez 10/15 min mapy non stop i przeszkadzała graczom . Oczekuję ostrzeżenia dla admina / degradacji . Bo takie zachowanie jak preferuje ta dziewczyna jest śmieszne/żałosne a szczególnie jej teksty z gimby. Mało wiesz widzę o adminowaniu / Dałbym ci 1 demko do rozpisania i polegniesz . Zadałbym ci 1 pyt z amx to polegniesz . Dopilnuję tego żebyś poniosłaś karę / jeśli będzie trzeba napiszę do właściciela sieci .
Dowody, świadkowie zdarzenia: Dowodów nie mam ponieważ rozmowa się odbyła przez mikro na serwerze . Ale dużo osób było na serwerze i poświadczy co do mnie powiedziała . Ale tak czy siak jak będzie miała trochę honoru to się przyzna a jak nie to piz** jest . Dziękuję , czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów, nie jesteśmy wróżbitami Maciejami. Rozmowa z administratorką została przeprowadzona :) Wydaje mi się, że upomnienie wystarczy.
Zamykam

Ban dostałeś słusznie jak się sam przyznałeś obrażałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że bez nagrania z [b]TWOJEJ[/b] strony nawet jak pójdziesz do sądu, że ktoś Cię obraża czy jak kto woli "zniesławia" to też napiszesz im to w pozwie? :P Niestety bez dowodów można sobie gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.