Skocz do zawartości

Bombsite B na DD2.


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#FFFF00"][SIZE=5]Eloszka :)[/SIZE][/COLOR]


Jak wyżej w temacie. Nie widziałam nigdzie na forum podobnego tematu.
Rozchodzi się o możliwość zablokowania bs B, podczas gdy nie została spełniona wymagana ilość graczy na serwerze.
Myślę, że ktoś wcześniej na pewno wyszedł z inicjatywą. Problem pojawia się wtedy, gdy po kilkukrotnym upominaniu graczy nie ma poprawy.
Delikwent nadal idzie, jak ten osioł z klapkami na oczach, kładzie pake na B i ma zaciesz, bo runda w 80% wygrana.
Narazie nagradzałam takich 5 minutówkami, ale to jest irytujące, bo sama chcę pograć a muszę w konsoli siedzieć i ich przywracać do pionu. :D

Dlatego wychodzę z zapytaniem, czy w tej kwestii da się cosik zdziałać? Jakiś plugin i byłoby GICIOR. :>

Edytowane przez TheOzzfan_95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak na moje oko jest propozycja, a jest specjalny dział do propozycji :) Przenoszę do odpowiedniego działu :)

Jak dla mnie bomba pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zastanawiałam czy nie walnąć tego tam, ale to nie jest propozycja od randoma, a z grona adminów. :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! Ostatnio sama się denerwowałam ... Upomnienia nic nie dają ... Moim zdaniem można coś z tym spróbować zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownie kiedyś takie coś proponowałem, a w jakimś temacie propozycji ktoś chyba też dawał i sprawa ucichła, bo kiedyś to niezłe zamieszanie się zrobiło. Jak dla mnie to w jakiś sposób powinno standardowo obowiązywać na serwerach z celami mapy - chociaż nawet na tych bez też by się przydało, bo co to za zabawa z jednego latać na drugi przy 4-6 osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że przydałoby się zliczanie graczy z początku rundy, a nie aktualny stan w drużynie, bo ktoś dojdzie do CT i nagle paka na B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem wersję, która działała w inny sposób dlatego od razu mam nadzieję, że tak (poprawnie) będzie zrobione. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za. "Nie ściany" tylko "nie podkładanie"
I też adminom pod admx'em to ustawić :) Nieee to za dużo :) Nie wierzę, że dalibyście radę " :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.