Skocz do zawartości

Murzyn ZDR - odpalony na innej sieci


Privo

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z Arenek i DD2 dali mi znać, że jak grali z Murzynem to wbijał kilka razy sobie na serwer i grając na NS latał odpalony, demko od nich: [url]http://www58.zippyshare.com/v/RCIq5HAI/file.html[/url]

Co uważacie? Admin od nas grający jako gracz na innym serwerze na odpale? Widziałem historię banów jego u nas to też nie miał kolorowo, 5 razy OpenGL na NS gdy grał przed byciem adminem. Coś robimy czy zostawiamy bo nie u Nas? Sam mam lekki niesmak do tego tematu.

Temat w tym kąciku żeby nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że by można porozmawiać z samym zainteresowanym.. Jestem ciekaw , jakie sam ma zdanie na ten temat a później podjąć decyzję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba podziękować mu za współprace. Pokazał na co go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście bym bez zastanowienia go degradował. jak to wygląda... admina wielokrotnie odpalony. Można powiedzieć, że psuję renomę najlepszej sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, bo dostał bany jakie można tylko było dostać i dodatkowo zapewnimy mu rozrywkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.