Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Zadanie


Nastx

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle zadanie o hosty nie zostało usunięte, był już wątek na ten temat lecz nikt nic z tym nie zrobił, chciałbym sobie nabijać diamenty lecz nie da się. Proszę o jak najszybsze zmodyfikowanie tego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś odzew do pytania w jednym lub drugim temacie? OP H@ ktokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co my mamy do tego? Nie mamy dostępu do plików gry, więc my tego nie zmienimy, tak samo jak były błędy z serwerami i nic nie mogliśmy zrobić. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wystarczy dodać mapke cs i np dd2/inferno/nuke/assault ale to tylko moja propka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privo nawet taka odpowiedź jest zadowalająca :) Czyli z tego wynika że zamiast questa to właśnie trzeba będzie dodać/zamienić mapkę, to da się zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idzie zmienić, czyt. zmienić zadanie na inne/usunąć, ale to musi zrobić osoba, która posiada dostęp do kodu źródłowego pluginu, a nie wiem czy mapka CS_ przyciągnie graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł, można pominąć zadanie i po problemie,10 diamentów nikogo nie zabije :] Chyba można zamknąć

Edytowane przez Nastx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastx o to też miałem pytać czy to zadanie blokuje możliwośc wykonania innych :P Jeżeli nie to na prośbe autora zamykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Bedzie dodana mapa z hostami uzgodnione to zostało z naszym cudownym właścicielem NWN_LUZ

Edytowane przez SNICKERS
NWN_LUZ z dużej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.