Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Mapy, mapy i mapy.


[K]ukielka <3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Chciałbym przedstawić propozycję wydłużenia czasu do grania mapy. Mam na myśli, że jak teraz grasz de_mirage to kolejny raz możesz po 5 mapach. Wiem, że wcześniej było 10, ale pomysł mój kieruję tylko na kilka map. A mianowicie: de_aztec, de_westwood, de_eldorado. Dlaczego tylko do tych? A no dlatego, że te mapy są grane ciągle. Jak tylko minie 5 map, od razu wybierają którąś z tych trzech map. Myślę, że wiele osób poprze mnie przy tej propozycji bo też mają dość grania ciągle tego samego. Wiem, że mapy zawsze będą się powtarzać bo ludzie nie znają większości map, ale uważam, że z tych ponad 150 jakie są powinno się większość zamienić jak napisałem niżej i wydłużyć czas na te, które wymieniłem wyżej. To propozycja nr.1..

Nr.2. Numer dwa to oczywiście jest dodanie kilku map. Chciałbym żeby były dodane mapy AWP. Nie ma żadnej, a myślę, że sporo osób będzie chciało pograć na takiej mapie.
Moje propozycje:
1. awp_india2 lub awp_india z możliwością grania do 10/15 osób na serwerze
2. awp_dust
3. awp_alpine
4. awp_map
5. awp_india_expert

Propozycja nr.3.

Zamiana map, których ludzie po prostu nie wybierają na inne. Można wymienić w/w mapy za np:

1. de_corruption_cz
2. de_stadium_cz
3. de_scud
4. de_salt2
5. de_tmar32
6. de_seno
7. cs_assault_rush2
8. de_backlot
9. de_zovine
10. de_avangard
11. de_grec
12. de_corsica
13. de_celtic
14. de_team74_mill
15. de_rudnik
16. de_ares
17. de_estate2014
18. de_reckon_nite_pro
19. de_supply
20. de_western_b3
21. cs_arabstreets

Oczywiście czekam na odzew "ludzi z góry" i propozycję na mapy zamienne.

To są mapy, których jeszcze nie wiedziałem. Nawet w nominacjach większości nie było. Może dwie widziałem.

Edytowane przez [K]ukielka <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak
+dużo ludzi chciało by pograć AWP
+dużo Osób wybiera ciągle te same Mapy (Powoli robi Się to nudne)
+mapy wymienione wyżej Są nowe i z pewnościa fajnie by było Je zagrać (Ostatnio została dodana Mapa cs_rio,która odniosła sukces gdzyż wiele osób jest chętnych by Tą mapę grać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

India jest już na serwerze, tylko jest ukryta, admin sam musi zmienić. Co do reszty, może nie tyle wymianę, a przetasowanie map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jestem na Tak
+dużo ludzi chciało by pograć AWP
+dużo Osób wybiera ciągle te same Mapy (Powoli robi Się to nudne)
+mapy wymienione wyżej Są nowe i z pewnościa fajnie by było Je zagrać (Ostatnio została dodana Mapa cs_rio,która odniosła sukces gdzyż wiele osób jest chętnych by Tą mapę grać)


cs_rio odniosła sukces bo już wcześniej tutaj była, ale chyba się kłócili o to, że za mała czy ki czort. Nie pamiętam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

India jest już na serwerze, tylko jest ukryta, admin sam musi zmienić. Co do reszty, może nie tyle wymianę, a przetasowanie map.



Można i przetestować, aby tylko były :D A co do awp_india to mogli by ją "odukryć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. Bo nie zawsze jest dobry moment na granie takiej mapy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ludzie nominuja te mapy to oznacza ze chca je grac, tym bardziej nie zauwazylam zeby ludzie marudzili lub uciekali z serwera jak jest grany west czy aztec a wrecz przeciwnie. mozna zmienic np zeby mozna bylo nominowac mape co 7 a nie 5 i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

skoro ludzie nominuja te mapy to oznacza ze chca je grac, tym bardziej nie zauwazylam zeby ludzie marudzili lub uciekali z serwera jak jest grany west czy aztec a wrecz przeciwnie. mozna zmienic np zeby mozna bylo nominowac mape co 7 a nie 5 i tyle :)


Ja za to zauważyłem. Niektórym nie przeszkadza bo nie potrafią grać na innych. Jedna osoba nominuje a reszta widząc, że jest aztec i 4 takie, których nie zna to bierze azteca.. Wydłużając czas czekania na mapy, które podałem może w końcu zagramy coś innego i będzie jakaś różnorodność map na tym serwerze. Przy okazji mogłabyś się wypowiedzieć na temat reszty punktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co kolejny temat o mapy? Masz przecież przyklejony temat w tym samym dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I po co kolejny temat o mapy? Masz przecież przyklejony temat w tym samym dziale...



Jak Ci przeszkadza to zamknij. Dałem różne propozycje, nie tylko z dodaniem map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak Ci przeszkadza to zamknij. Dałem różne propozycje, nie tylko z dodaniem map...



Nazwa tematu mówi co innego - dodatkowo jeśli chodzi o nominacje jest nawet 12 albo 15 map różnicy ustawione by następny raz grać tą samą. Co do map się nie wypowiem, inni co witają więcej na 4FUN mają głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Nazwa tematu mówi co innego - dodatkowo jeśli chodzi o nominacje jest nawet 12 albo 15 map różnicy ustawione by następny raz grać tą samą. Co do map się nie wypowiem, inni co witają więcej na 4FUN mają głos.



Tam jest temat "Nowe mapy" a nie przedłużanie czasu map. Nie chciałem niepotrzebnych rzeczy pisać. Różnica to nie 12/15 tylko 5 dlatego ciągle jest grane to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tam jest temat "Nowe mapy" a nie przedłużanie czasu map. Nie chciałem niepotrzebnych rzeczy pisać. Różnica to nie 12/15 tylko 5 dlatego ciągle jest grane to samo.



Przez update odnośnie do nominacji map jest błąd w pluginie i z licznika ostatnio granych zamiast kilkunastu jest możliwość grania po 5 mapach tej samej, będzie to na dniach naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cs rio tu jeszcze nie spotkałem, ale jak była na 4fun 2 był problem mianowicie jeden host był zbugowany i nie dało się go zebrać przez co ludzie się spinali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiem jako stały bywalem na 4funku :D

Co do map typu awp_ ten temat był przerabiany. Wiadomo przecież, że jak jest 30 ~ osób na serwie to takiej małej mapy grać nie będziemy.
Co do powtarzania się map, rzeczywiście przez kilka dni było, że można nominować po upływie 5 map od granej, ale jest już ustawione na 10 i tutaj można to spokojnie zachować.
Mapy tj. west/eldo/aztec itp. to są mapy standardowe więc nie wiem skąd to zdziwienie, że pojawiają się najczęściej w pozycji map nominowanych.
Fakt faktem, że map na serwie jest dużo i sporo nie jest z nich grane, które można usunąć np to stadium.

Teraz trochę się wyżalę, była mapa de_celtic, fajna mapka w miarę często grana i ja się pytam GDZIE ONA JEST ?! Tak samo inne dobre mapy typu cs_militia, de_chateau.
Poza tym to jest 4fun więc jakąś taką mapkę kolorową można wgrać, moja prośba jest jedna odnośnie takiej mapki - CS_FAMILYGUY. Byłbym wdzięczny. :D

ps; trochę ten post bez ładu, ale mam nadzieje że wszystko zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Też się wypowiem jako stały bywalem na 4funku :D

Co do map typu awp_ ten temat był przerabiany. Wiadomo przecież, że jak jest 30 ~ osób na serwie to takiej małej mapy grać nie będziemy.
Co do powtarzania się map, rzeczywiście przez kilka dni było, że można nominować po upływie 5 map od granej, ale jest już ustawione na 10 i tutaj można to spokojnie zachować.
Mapy tj. west/eldo/aztec itp. to są mapy standardowe więc nie wiem skąd to zdziwienie, że pojawiają się najczęściej w pozycji map nominowanych.
Fakt faktem, że map na serwie jest dużo i sporo nie jest z nich grane, które można usunąć np to stadium.

Teraz trochę się wyżalę, była mapa de_celtic, fajna mapka w miarę często grana i ja się pytam GDZIE ONA JEST ?! Tak samo inne dobre mapy typu cs_militia, de_chateau.
Poza tym to jest 4fun więc jakąś taką mapkę kolorową można wgrać, moja prośba jest jedna odnośnie takiej mapki - CS_FAMILYGUY. Byłbym wdzięczny. :D

ps; trochę ten post bez ładu, ale mam nadzieje że wszystko zrozumiałe



Co do map AWP napisałem, że możliwość grania do 10/15 osób na serwerze. Nie jedna osoba będzie chciała jakieś AWP czasami pograć. Co do mapy celtic nie grałem, ale jak dobra podłączam się pod prośbę dodania z powrotem jak i de_cheteau.

Tak, teraz naprawili okres czekania na mapy z 5 na 10, więc ten punkt można już omijać.

Co do map aztec/west/eldo nie ma zdziwienia lecz jest znudzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie map, to dramat. Ludzie idą jak bydło na rzeź, klapki na oczach ELDO, AZTEC, WESTWOOD i tak ciągle.
Z jednej strony można by zrobić tydzień bez tych mapek, ale już widzę te spiny i możliwe spadki ilości graczy na serwerze. Nie wiem co ludzie widzą w tej powtarzalności, ale osobiście mam jej dość i dlatego jestem rzadko na 4funie. :/
Szkoda troszkę, że nikt nie chce chociaż przetestować innych, które nie są grane równie często jak w/w mapki.

Mi się marzy MARIO AIR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na wielu serwerach typu 4Fun, często bywały podobne tematy typu "wywalenia LEGENDARNYCH map" "przedłużenia czasu nominacji" to się nie sprawdzało, często nawet stałym graczom to nie odpowiadało.
Co do map awp jestem jak najbardziej za dodaniem takowych, zawsze można potrenować oko :p
Od siebie dodałbym jakieś mapy typu RATS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam: ONON!!

a tak serio, to średnia wieku na serwerze to ile? będzie 15/16 lat? wiec nic dziwnego ze ciągle to samo wybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, gra jest stara nic dziwnego że mapy się powtarzają. Jedynie to można zwiększyć rotację ale standardowych map się nie wyeleminuje, więc nie wiem po co ten płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Myślę, że przy tak bogatym mapcyklu jaki macie, zwiększenie rotacyjności map, byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ nie oszukujmy się, ale w 75% grane są u was głównie standardy.
Co do map awp nie zgodzę się ze 30 osób to za dużo ponieważ z tego co zauważyłam lubicie grac mape fy_snow przy takiej ilosci ludzi. Na taką ilość ludzi mapa awp_india2 jest bardzo dobrym pomysłem z tego względu, że jest 2x taka niż zwykła awp_india, a jest wielu zwolenników tej mapy. W mapcyklu macie również fajną "de_rats4_final, ale mapa niestety buguje, nie da się na niej grać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przydała by się mapa chateau, ogolnie na liscie jest ale nie da sie jej nominować. Ogarnie to ktoś ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema siema. Ja mam taką propozycję odnośnie mapcyclu. Co powiecie na to żeby po godzinie 24 ustawić mapcykl bez głosowania same standardy np dd2, west, nuke, i dorzucić kilka małych mapek jak aim_map_usp czy cs_deagle5 bądz cs_wiocha. Bo zauważyłem, że w godzinach 22-24 są grane standardy a póżniej zostają same lipne mapy i ludzie wychodzą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.