Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Mapy, mapy i mapy.


[K]ukielka <3

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie do godzin porannych przydałby się zestaw małych map, nawet dla admina do zmiany czy samych głosowań, ale przyczepię się do jednego: standard =/= westwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak za mapami awp :D Az bym przestał tak katować tego dd2 Oczywsxke mapy awp do 15 osob

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat był juz walkowany kilkukrotnie odkad jestem adminem xD luz nie chce aimmap na serwerze i ich nie bedzie(moze mu sie zmienilo jak ostatnio mi to mowil ze 2 3 mc temu ale wątpię:P )

JEDNAK jesli chodzi o mapcykl nocny jestem na tak- borykamy sie z frekfencją graczy po godzinie 23 prawie codziennie(czasem w weeknd do 2 sie pyka na pelnym serwie, czasem). cos takiego mogloby drastycznie zmienic sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE ILE RAZY MAM TO PISAĆ TUTAJ SA WSZYSTKIE MALE MAPY STANDARDOWE FY_ I AIM I MOŻNA JE NOMINOWAĆ JEŻELI NA SERWERZE JEST MNIEJ NIZ 10 OSÓB

 

awp_india

awp_map

awp_wall

awp4one

de_dust2_long

cs_deagle5

de_dust2x2

fy_snow

fy_pool_day

aim_aztec

aim_map_usp

awp4one

aim_ak-colt

awp_circular

awp_india

awp_map

awp_wall

Edytowane przez NWN_LUZ
Lekka Korekta ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzilem tylko awp circular, z tych map co napisales jest awp4one , de_dust2 _long i fy_snow. aha no i mozna je nominowac jak jest pelny serwer.  ale owszem, mozna te mapy wklepać z konsoli, czasem jak przychodze o 6 rano to zarzucam cos z tych map az sie zbierze z 8 osob. byloby na prawde super jakby mozna bylo to nominowac i normalnie wybierac.
swoja drogą nie wiem czy plugin od bomby nie ma przenosic jej na innego gracza(jest info, gracz xxx otrzymał pake) ale c4 jest tylko dropnięte przez gracza afk na respie

nominate.dem jako potwierdzenie demko jak probowalem zanominowac wymienione przez ciebie mapy, zeby nikt mi klamstwa nie zarzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak ma byc to moze ktos sie zajmie zeby te mapy mozna bylo nominowac, tak jak Luz mówi :)? ostatnio grywam sobie od 4 5 rano i recznie zmieniam te mapki ku uciesze 4 innych graczy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mozecie wgrac mape "de_survivor"  "de_storm"  "de_torn" "aim-ak-colt" pomiesci wszystkich spokojnie" ;) ?? bo naprawde fajne mapya brakuje ich troche ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie propozycja 2 trafia w prosto w 10 aż sam bym chciał pograć i poćwiczyć na AWP ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydłużymy czas nominacji standardowych mapek to parę dustów imo też powinno się tam znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.