Skocz do zawartości

odwołanie Maro


baku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: ThCMaro
Admin, który dał ci bana: SNIICKERS
Powód Bana: cziyujesz
Dowód w postaci dema/screena: [url]http://www2.zippyshare.com/v/us9Dj7Mt/file.html[/url]
Data, Godzina otrzymania bana: około 23:12
Twoje IP/SteamID: 89.72.74.173 STEAM_1 : 0 : 646229952
Komentarz: Admin nie zrobił mi screenshotów również demka i nie wiem czy tak powinno być jak tak to nie było tematu ale znalazłem demko na stronie.
Wydruk z konsoli:
BUILD 1159 SERVER (0 CRC)
Server # 422
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SNICKERS.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : . : ThCMaro : .AK-47__FullAuto__
[AMXBans] Reason : ' Cheater '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 646229952 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.72.74.173 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Edytowane przez baku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admina ma 48h na rozpisanie dema - przy okazji, jaką masz pewność, że nie nagrał? Nadal mnie ludzka wyobraźnia zadziwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://www70.zippyshare.com/v/k0hc7sI3/file.html[/url]

Na ten moment wklejam demko, żeby nie było wątpliwości, że nierzetelnie się zachowałem :D
Niestety nie jestem w stanie teraz go rozpisać bo mam ważniejsze sprawy na głowie, mam nadzieje że mi się uda i rozpiska pojawi się ok godziny 9-10 rano jutrzejszego dnia.

Pozdrawiam SNICKERS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[COLOR="#FFFFFF"][COLOR="#FFA07A"]1:50[/COLOR] - Nienaturalny przeskok na model, celownik ciągle wpada na model,

[COLOR="#FFA07A"]2:02[/COLOR] - może fart, może full auto - ale dziwna głowa,

[COLOR="#FFA07A"]2:54 [/COLOR] - ewidentnie celownik ucieka na model,

[COLOR="#FFA07A"]7:07[/COLOR] - znów celownik na model,

[COLOR="#FFA07A"]8:39[/COLOR] - rozumiem, można mieć refleks, ale najpierw z jednej strony muru nie trafił, a tu nagle HS, jak ?

[COLOR="#FFA07A"]8:46[/COLOR] - sprawdzał gracza z jednej strony, strzelił i celownik uciekł w drugą stronę,

[COLOR="#FFA07A"]9:10[/COLOR] - najpierw wcelowany w gracza, później cudem trafia przez ścianę i udaje że nie wie gdzie jest (Osobiście jakbym trafił gracza raz przez ścianę to bym skanował)

[COLOR="#FFA07A"]9:42[/COLOR] - celownik przeskakuje na model za ścianą,

[COLOR="#FFA07A"]9:45[/COLOR] - celownik wskoczył na model po czym się cofnął na ścianę :D

P.S. [COLOR="#FFA07A"]7:40[/COLOR] - gadka o adminach, pewnie myślał że tym razem nie ma żadnego i że może sobie pozwalać :)

[CENTER]Mogę się mylić, nie jestem nieomylny. Czekam na ocenę innych, ale na pewno nie czekam na Twoje tłumaczenia. [/CENTER] [/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.