Skocz do zawartości

[UB ✔] yyyyy Odwołanie ?


AHA

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: SeiBellaComeUnGolAl90 
MAPA: dd2
DATA: 11.12
POWÓD: Aktywny ban ? 
KOMENTARZ: I'm confused 
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=97325
WYCINEK Z KONSOLI: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Bia?y. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : SeiBellaComeUnGolAl90 
[AMXBans] Reason : ' Aktywny Ban ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' ' 
[AMXBans] Your IP : ' 194.50.157.82 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Edytowane przez AHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, V0N0M$ napisał:

dziwne bo ip jest inne! ;o

 

Vonoms bo ip można zmienić , a przejdę do konkretu ,dnia 09.10.2017 dostałeś bana od Fabro za obraze gracza + admina na 30 min , po czym zmieniłeś ip i grałeś dalej a wiesz jak ja to odkryłem łatwy sposób , chciałem Ci dać bana za obrazę gracza od idiotów ,ale już miałeś bana który był nałożony więc nie mogłem  , więc po szperałem i patrze Aktywny Ban 1 więc , szybko znalałem twoje Ip i proszę nagorda na mikołaja spózniona przyszła w postaci perma za AB , proszę od J@ do Czerwonych co z tym panem robimy bo dla mnie to ja bym mu podziękował  z całego serduszka .

 

Pozdrawiam mati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję z całego serduszka  i jeśli mogę o coś prosić to przykładaj większą uwagę do składni, bo piszesz jak kaleka, a to nie przystoi moderatorowi. Stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi, serio ? Nie mam zmiennego ip więc siłą rzeczy tego nie zrobiłem, ale wdawanie się w polemikę z ludźmi którzy uważają, że wiedzą wszystko lepiej z racji pełnienia tak zaszczytnej funkcji jak admin czy moderator forum nie ma większego sensu.

 0zzfanka,
A nie mówiłam, Biały? XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zostaje ban. A tę "polemikę" zostaw dla siebie :))). Sam się zakopałeś to sam się odkop. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AHA chciałeś być cwany, a wyszło całkiem inaczej. Czasami łowca staje się ofiarą, a jak już chciałeś bawić się w zmianę IP i wchodzic na aktywnym ( dla mnie głupota, kto normalny dostając bana na 30 min kombinuje ze zmianą  IP?) to trzeba było jęzor trzymać za zębami. Jak dla mnie takie zachowanie powinno być godnie nagrodzone i jak widzę zostało :)

 

P.S. Może faktycznie ta czarna owca zagubiła drogę i zeszła z właściwej ścieżki, ale dałbym mu ostatnią szansę. 

 

Tylko nie bądź baranem i nie spier&*% tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja nie wierzę, beka. 

Od kiedy na steam da się wejść na aktywnym banie? Tutaj tego widocznie nikt nie wie :D Nawet jeśli by miał zmienne IP, to steamid jest to same, więc nie da rady wejść na banie aktywnym a na steam nie ma się zmiennego steamid, także ban niesłuszny. Poza tym, ban dodany był w październiku, a wy dopiero teraz się skapnęliście? Niezła administracja jak nie sprawdzają na bieżąco bansa.  

"dnia 09.10.2017 dostałeś bana od Fabro za obraze gracza + admina na 30 min , po czym zmieniłeś ip i grałeś dalej" - mógł wejść ktoś inny na jego nicku i się podszyć, ale o tym oczywiście też nikt nie pomyślał lub poszedł na przykład do kolegi i grał u niego.

Pozdrawiam :D

 Nastka;3,
Co ty pier** za przeproszeniem? Ktoś wszedł na jego nicku i się podszył a to on ma bana a nie tamten?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z przedmówczynią. Wydaje się mało prawdopodobne by na 30 minutowym banie restartował modem i znowu właził chociaż i tego wykluczyć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=86392 ten ban nie jest aktywny, chyba się bans zbugował. 30 minut minęło już dawno jeśli Ci o niego chodzi Biały. 

Mateuszek,
A więc tak nie masz admina , to nie wypowiadaj się .
 Privo,
Usuwam ostrzeżenie moją decyzją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po sprawdzałem wszystko , i dziękuję twój kolega jedzie na zmiennym ip . Jak dla mnie nie ma co oszukiwać brak ub .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, wyżej nie dostanie Ub booooo, dlaczego ? Ma zmienne IP, ja u siebie mam sreen shoty, nie dam Tego tutaj bo Ip jest siecią poufną tak jak PESEL. A więc jeśli chce "ktoś do wglądu jest na pw u mnie" 

 

Dziękuję za uwage i poświecenie 3 sekund czytania tego postu daj okejkę ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż panie "moderatorze" Mati, mogę się wypowiadać, jeżeli mam coś do wniesienia (przynajmniej było tak kiedyś, nie chce mi się sprawdzać regulaminu), a gdybym nie napisała tego wyżej, to by się nikt nawet nie skapnął, że na steam NIE DA się wejść na aktywnym banie. Także nie potrafię tego pojąć czego Ty tutaj nie rozumiesz. Piszesz, że ban zostaje bo ma zmienne IP, i co z tego? ON MA STEAM, NIE MOŻE WEJŚĆ NA AKTYWNYM BANIE, a tamten ban nie jest aktywny tak jak to wyżej napisałam, zrypał się bans. Wejdź w szczegóły, tam masz napisane, że ban wygasł. 

Więc jeżeli regulamin się zmienił to proszę bardzo, możesz wlepić mi ostrzeżenie, nie krępuj się. :) 

Ah jednak widzę, że już dostałam ostrzeżenie za spam, ciekawe gdzie tutaj spam widzisz. :D 

Edytowane przez Madziaa<3
 Pozytywny!?,
Jeżeli ban jest na IP to bana można ominąć, mimo tego, że sid jest ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, żeby jednak temu panu dać ub. Za bynajmniej samą "fatygę" użerania się o tego ub. Jeżeli rzeczywiście wszedł na aktywnym to błąd, ale jest na serwerze DD2 bardzo aktywnym i dobrym graczem. Co prawda czasem się paru słów wymsknie, ale to jak każdemu. Tylko na przyszłość nie nadużywaj wulgaryzmów, polecam.

Moje zdanie: 

UB

@EDIT: Moim zdaniem to jest jakaś kpina...

http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=86392 BAN ZOSTAŁ DANY W PAŹDZIERNIKU XD.

Teraz nagle ktoś się do tego przyczepił? Jak dla mnie sprawa przedawniona oraz jednak ub powinno się należeć z miejsca :).

@@EDIT: @SNICKERS @NWN_LUZ  @Privo Wydajcie werdykt, bo się głupi spam robi.

 

Edytowane przez Pozytywny!?
 Privo,
Wypowiadasz się tutaj pisząc to co inni, więc nic nowego nie dodajesz - radzę też odwiedzać kąciki, bo tam jest poruszany temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za UB ;) Czasami na dd2 idzie dostać padaczki od tego co wyrabiaja ludzie ale to nie tłumaczy obrażania innych graczy (chociaz są to obrazy typu: głupi.. idiota... to nie powinny mieć miejsca..). Co do aktywnego bana to jestem podobnego zdania jak Madziaa :) Zwykły bug, wiec  moim zdaniem nie jest to wina Seibelli..(oczywiscie nie dam sobie ręki uciąć) W dodatku dodam, że jest bardzo rozumnym człowiekiem i jestem pewien, że gdyby musiał to poczekałby te 30 minut ;) Na serwerze spędza bardzo duzo czasu aktywnie grając i podnosząc poziom gry na serwerze a nie przesiadując na spec czy afk. Pod kątem kultury obserwować i nie przymykać oka na nic, ale UB powinien dostać. Takie moje zdanie :D

Pozdrawiam :D

A no i zapomniałem dodać, że za "kalekę" dobrze by było dać na 24h bana dla przykładu na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją decyzją daje UB, gdyż nadal nikt mnie nie przekonał o tym, że podczas trwania 30 min bana z października ktoś gra na aktywnym.

Dodatkowo drogi graczu radzę powściągnąć parę myśli podczas gry na serwerze zamiast to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Werdykt UB ✔ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.