Skocz do zawartości

demo


mafinio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: mafinio COCAINEEEEEEEEEE
Admin, który dał ci bana: plumber
Powód Bana: ssy
Dowód w postaci dema/screena: [url]http://d1.hltv.org.pl/srv41158/HLTV-1610161418-am_map_1.dem.zip[/url]
Nic nie ma na tym demku gram zaledwie 3 minuty i ssy :)
Data, Godzina otrzymania bana: 14:22 16/10/2016
Twoje IP/SteamID: 91.206.244.8 0:1:562850
Komentarz: aha ?
Wydruk z konsoli:-----
Troche dziwna sytuacja sam obejrzalem demko z tej mapy a tam kompletnie nic nie ma:) Gra na słuch itp :)
Więć prosze o jakies dowody które sugeruję,że grałem odpalony :) Pozdrawiam Prosze o rozpisanie podejrzanych akcji :)
Link do poprzedniego tematu: [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?611-ssy&p=2285#post2285[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dema nie trzeba rozpisywac, wystarczy obejrzec :D,[url]http://www12.zippyshare.com/v/4W8uOAVA/file.html[/url]
juz rano mialam Ci bana dac ale nie zdazylam, bez UB.

Edytowane przez Justyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z takim zamknięciem tematu, zawsze, ale to zawsze nawet, gdy było jakieś "perfidnie" gracz miał prawo do odwołania się, czyli administracja rozpisywała demko z czasami, gracz się z tej rozpiski odwoływał, a właściciel lub opiekun UBT podejmował decyzję ostateczną. Osobiście uważam, że jest to nie fair z takiej strony, nawet jakby decyzja po tym wszystkim miała być taka sama, by tak to od razu odstawić pod dywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Napisałem że mam 48h . Wejdę na kompa to to zrobię .

[url]http://www36.zippyshare.com/v/vZG1uQ4s/file.html[/url]

demo 1
2:20 - po modelu
2:40 - dobry strzał ...
2:54 - idelne wyjscie na CT znajdującego się na długiej
3:44 - minimalnie za szybko (tempo 1/4)
4:14 - model ?

demo 2

1:14 Rozumiem , że go słychać ale znowu model + wyczekiwanie na przeciwnika mimo , że go nie widać i nie słychać (resp tt)

Edytowane przez Plumber [4k].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 demo czyste :)
Co do 1 dema juz patrze za chwile napisze anty-rozpiske :) i edytuje post

2:20-2:21 slychac jak biegnie :) to od razu wychylilem ;) -
2:40 normalne strzaly :) -
2:56 przypadek, robilem bh i akurat tam stał ;) przeciez z pleców bym nie widzial nie prawdaz ? -
3:44 +/-
4:14 normalnie wychylam na cicho :) to gdzie mam miec celownik w gorze ? -
Klar :)

Edytowane przez mafinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz tylko 1 akcje 1:35 mam obejrzec,juz sekunda :) zaraz edytuje
1:35 normalne strzaly a ten 2 frag to fartem dostal heda :) nic nie ma tam ja nie wiem po co drazyc ten temat :) Gdybym odpalal to bym mial wywalone i przeciez nie ogladal nawet tych smiesznych demek i sie nie wybranial :)

Edytowane przez mafinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[I][COLOR="#FF0000"]Skoncz spamowac i czekaj na ocene innych.[/COLOR][/I]

Edytowane przez Justyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wydaje mi się, że nie ma co robić pogaduszek pod wątkiem. Wielu graczy jest za banem, a gracz najwyraźniej struga głupa. Jeżeli decyzja o nieuwzględnianiu podania o UB zostaje podtrzymana to chyba czas na zamknięcie wątku.
Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

a ja byłem prezydentem USA ale to stare czasy 2k11 . Wierzysz w to ? . Słowo nic nie da , są 3 demka , w sumie jedno nie rozpisane , ale widać tam wszystko wyraźnie :) . steam 2k3 czy tam 4 i 700h ? to ile ty grales ? 3h miesięcznie ? . Ale to mniejsza o to . Ja swoje podtrzymuje , Justyna i h@ mają ostateczne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justyna, 1 akcja to za mało, poza tym HLTV zlagowane jest często w taki sposób, że strzały jakby się nie zapisywały, często przy full auto czy serii tak jest, jednak jakby to były pojedyncze pestki to akcja na +b.

@Plumber
2:20 +b
2:40 +/-, takie se
2:54 +/-, niby przy modelu, jednak typo stoi w takim miejscu średnim..
3:44 +b, klatka po klatce nawet ręki nie widać
4:14 -b, słychać

3:04 dla mnie +b, przy wcześniejszym przeglądaniu respa nawet trochę celownik też zajechał na niego
3:12 również +b, strzał jeszcze przed tym jak celownik był w kierunku modelu (klatka po klatce)

To ja tak to tutaj zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.