Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #5


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie wybrali lepsze zło... Są już tego efekty...  PiS może i ma wady ale są bardziej PROPOLSCY niż PO  PROniemieccy.

To co robi PiS na arenie międzynarodowej to jest  mistrzostwo pokazują,że nie klękamy przed innymi tylko prowadzimy własną politykę  ;) ,a ludzie przeciwni nim mają ból dupy... Ale jak nawet Korwin mówił,żeby nie wpieprzać się w sprawy Polskie to znaczy,że coś w tym jest ;) Nie chce mi się dalej komentować,bo nie chce tu robić wrogów ;)   PS. Nie jestem za PiS...            :) jestem prawym człowiekiem lecz respektuję prawa :: )

 0zzfanka,
Co jest złego w byciu proniemieckim? :D Sojuszników trzeba mieć a nie robić sobie wrogów na arenie międzynarodowej i w sojusznikach Polski mieć ONLY SAN ESCOBAR!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie ma sensu poruszać tematów politycznych na żadnym z forów, bo jest " tyle zdań ile punktów widzenia" :D

Znajdą się fanatycy i wizjonerzy którzy wiedzą wszystko najlepiej, prawda @Matuzalem? :D

Ja tam nie mam problemu z tym co się dzieje bo wiem, że nic z tym nie zrobię. 

Są ludzie którzy mówią "nie byłem na głosowaniu bo po co?", a kolejne zdanie "mamy tak bardzo ch**ową władzę, że trzeba uciekać" - no ale skoro nie byłeś, nie obaliłeś to co Ci się nie podoba to po ch*j narzekasz? 

 

Ja lubię chama Cejrowskiego bo gość wie co mówi, najlepiej to wszyscy WON :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cre[A]tOr napisał:

1)Pierwszy i jedyny rząd który stawia na wsparcie rodzin, co prawda jest to wsparcie praktycznie nic nie znaczące bo partem 500 zł na jedno dziecko(moje buty tyle kosztują) jednak przy propozycji pozostałych partii które jednoznacznie głosiły "TEGO SIĘ NIE DA ZROBIĆ" wybieram 500 zł. Jednocześnie warto wspomnieć że jest to dokonywane przy niedużym deficycie budżetu.

Oj, Karolek. Chwytasz te buble jak dzieciątko w przedszkolu... :D Nie da się, bo budżet na to nie pozwala. A dla PIS jest inaczej? NIE! :D 

To nie jest do końca przemyślany pomysł, ponieważ te patologiczne rodziny maja teraz na Palmale, Luksusową a dziecko nadal chodzi w dziurawych butach i pożycza w szkole długopisy.  Niech zaczną to jakoś weryfikować albo zamienią banknoty na bony! Za bony nie kupisz alkoholu i papierosów.

12 godzin temu, Cre[A]tOr napisał:

Jedyny rząd(no może poza KORWINEM i KUKIZEM-oni szans na rządzenie nie mają) który miał szansę i w dodatku to zrobił, a mianowicie wyzwolił nas od spadku nałożonego przez platformę obywatelską, czyli imigrantów

To takie dwa największe plusy, o pozostałych każdy słyszał

To jest plus w 50%, bo mamy problemy na arenie międzynarodowej - w unii. Jestem całkowicie przeciwna IMIGRANTOM nie uchodźcom. 

I teraz przytoczę te słynne słowa Beatki aka Broszki: Rząd zapewnia, że Polska udziela ochrony uchodźcom z Ukrainy. Premier Beata Szydło mówi, że przyjęliśmy ich już milion. Tymczasem według oficjalnych danych, w kraju jest jedynie 183 Ukraińców ze statusem uchodźcy. Reszta to migranci, którzy przyjechali do Polski pracować i Polska czerpie z nich zyski. 

Wiem, będę teraz niesprawiedliwa, bo uchodźcy z ukrainy tak, a brudasy nie. Owszem. Tych zwierząt proszę do Polski nie wpuszczać. 

13 godzin temu, Cre[A]tOr napisał:

A zapomniałem o jednym. SĄDOWNICTWO

No i tu pies pogrzebany. Kolesiostwo 100%. Masz konflikt z prawem, proces trwa. Sędzia z ramienia PiS - z automatu Twoja sprawa jest przegrana. 

Niestety. 

Kurcze, długo by wymieniać... Pozwolę sobię na edycję tematu w późniejszym terminie, bo @sMoke mnie tu molestuje, że mam kończyć. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ^*тнeozzғan^* napisał:

Oj, Karolek. Chwytasz te buble jak dzieciątko w przedszkolu... :D Nie da się, bo budżet na to nie pozwala. A dla PIS jest inaczej? NIE! :D 

To nie jest do końca przemyślany pomysł, ponieważ te patologiczne rodziny maja teraz na Palmale, Luksusową a dziecko nadal chodzi w dziurawych butach i pożycza w szkole długopisy.  Niech zaczną to jakoś weryfikować albo zamienią banknoty na bony! Za bony nie kupisz alkoholu i papierosów.

To jest plus w 50%, bo mamy problemy na arenie międzynarodowej - w unii. Jestem całkowicie przeciwna IMIGRANTOM nie uchodźcom. 

I teraz przytoczę te słynne słowa Beatki aka Broszki: Rząd zapewnia, że Polska udziela ochrony uchodźcom z Ukrainy. Premier Beata Szydło mówi, że przyjęliśmy ich już milion. Tymczasem według oficjalnych danych, w kraju jest jedynie 183 Ukraińców ze statusem uchodźcy. Reszta to migranci, którzy przyjechali do Polski pracować i Polska czerpie z nich zyski. 

Wiem, będę teraz niesprawiedliwa, bo uchodźcy z ukrainy tak, a brudasy nie. Owszem. Tych zwierząt proszę do Polski nie wpuszczać. 

No i tu pies pogrzebany. Kolesiostwo 100%. Masz konflikt z prawem, proces trwa. Sędzia z ramienia PiS - z automatu Twoja sprawa jest przegrana. 

Niestety. 

Kurcze, długo by wymieniać... Pozwolę sobię na edycję tematu w późniejszym terminie, bo @sMoke mnie tu molestuje, że mam kończyć. :D 

Powiem,że pani też mądrze pisze  i Creator  też.      Poprostu fajny temat,ale nie na sieć :D Człowiek powinien mieć dobrze we własnym kraju i tyle  ;) Polska ma iść własną drogą a nie klękać przed wasalem z Bruskeli oraz Berlina :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #5
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.